Sinoz’un 3 yeni güneş ürünü ile cildiniz bu yaz koruma altında

Sinoz’la ışıltınız cildinize yansıyor

Güneşe kavuşmak ve onunla kucaklaşmak ruhumuza iyi geliyor… Peki ya güneş ışınları? Sinoz Güneş Bakım Serisi cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Size de güneşin keyfini çıkarmak kalıyor.

Sinoz yepyeni 3 güneş ürünüyle sizi yaz boyu bakımlı ve sağlıkla bronzlaşmış bir ciltle buluşturuyor. Sinoz Ultra Yüksek Koruyucu&Nemlendirici Sprey Güneş Kremi, Sinoz Kusursuz Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Spreyi,  ve Sinoz Yoğun Bronzlaştırıcı Jel ile cildiniz yaz boyu sağlıkla ışıldıyor.

  • SİNOZ ULTRA YÜKSEK KORUYUCU&NEMLENDİRİCİ SPREY GÜNEŞ KREMİ SPF+50

Güneşin zararlı ışınlarına karşı ultra yüksek koruma sağlayan nemlendirici hassas bakım ürünü ile cildiniz yaz boyu sağlıkla parlıyor.

UVA+UVB yoğun güneş ışınlarına ve kuruluğa karşı ultra koruyucu özelliğe sahip bu özel krem içeriğindeki Pantenol ve E Vitamini ile cildin nem dengesini korurken cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturuyor. Hafif ve yağlılık hissi bırakmayan yapısıyla cilt tarafından kolayca emiliyor.

  • SİNOZ KUSURSUZ BRONZLAŞTIRICI GÜNEŞ YAĞI SPREYİ

Muhteşem formülü ile cildinizi kusursuz ve ışıltılı bir bronzlukla taçlandırıyor. İçeriğindeki E Vitamini, Hindistan Cevizi Yağı, Kakao Yağı ve Havuç Yağının güçlü etkisiyle cildiniz ipeksi bir bronzluğa kavuşuyor. Cildi nemlendirirken besleyici formülüyle cilde parlaklık ve yumuşaklık kazandıran bu özel sprey, bronzluğu artırırken, kalıcı olmasına da yardımcı oluyor. Cilde kolayca sürülen, hızla emilen, leke bırakmayan sprey suya da dayanıklı…

  • SİNOZ YOĞUN BRONZLAŞTIRICI JEL

Hafif renkli jel formülü ile uzun süren ideal ve parlak bronzluk için birebir. Yaz boyu cildiniz sağlıklı ve bronz görünümü ile bakışları üzerine çekiyor. Hindistan Cevizi Yağı, Kakao Yağı ve Shea Yağı içeriyor. Hafif renkli formülü sayesinde hızlı, kusursuz, ışıltılı ve eşit bir bronzluk elde etmenizi sağlıyor.

Nemlendirici etkisi sayesinde cildi yumuşacık yapıyor. Cildi kurutmuyor ve pullandırmıyor. Cildinize anında 2-3 ton bronzluk etkisi verirken, cildi yağlandırmadan ve yakmadan ışıltılı bir bronzluk sağlıyor.

Sinoz Kozmetik ürünlerine Watsons, Gratis, Rossmann gibi seçkin kişisel bakım marketlerinden ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir