Six Senses Kocataş Mansions en güzel anıları paylaşıyor

Zarafet ve sadeliği eşsiz bir uyumla bir araya getiriyor

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, en güzel anları unutulmaz kılmaya devam ediyor. Kusursuz bir güne imza atan çiftlerin en mutlu günlerinde heyecanlarına ortak oluyor. Sıra dışı tüm kutlamalar için zarif bir stille tasarlanan alternatif alanlar yaratıyor.

İstanbul boğazının en nadide kıvrımı Sarıyer’de, iki tarihi yalıda konumlanıyor. Masal gibi bir düğün hayali kuran çiftleri en özel günlerinde yalnız bırakmıyor. 800 metrekare genişliğinde açık ve 400 metrekarelik kapalı davet alanıyla çiftlere unutmayacakları bir düğün seromonisi vadediyor. Yeşilin ve mavinin en güzel tonlarına ev sahipliği yapan boğaz manzarası, tarihin gizemine keyifli bir yolculuğa çıkaran imza mimarisiyle öne çıkıyor.

Kalabalık davetlerden butik kutlamalara

Defne ağaçlarıyla çevrili Six Senses Kocataş Mansions, kült panromik manzarası boğazı 270 derecelik açıyla kucaklıyor. Kalabalık organizasyonlardan butik davetlere kadar farklı konseptteki birçok etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Açık mekan kokteyller için ayakta 450 kişi ve oturmalı organizasyonlar için de 350 kişiyi ağırlıyor. Kapalı balo salonunda ayakta 250 kişi ve oturmalı organizasyonlar için ise 200 kişilik kapasite ile hizmet veriyor.

Deneyimli ekibiyle her an çiftlerin yanında  

Kendi alanlarında uzman deneyimli bir ekiple ilerleyen  mekan gün boyunca gelin ve damada eşlik ediyor. Tüm detayları profesyonel bakış açısıyla en ince ayrıntısına kadar düşünmekte! Seçkin menüler, dekorasyon detayları ve lojistik çözümler sunmakta.

Boğaz manzaralı Gelin Hamamı

Six Senses Spa, Gelin Hamamı ritüelleriyle gelinlere ve misafirlerine hizmet veriyor. Spa’nın Boğaz manzaralı 15 kişilik özel hamamında, gurme ikramlar gelin adaylarını bekliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir