SPA L’occitane Nirvana Hotels ile Türkiye’deki ilk SPA’larını açıyor

Lüks bir well-being yolculuğuna hazır mısınız?

Doğadan ilham alan Fransız güzellik markası L’Occitane; ‘Me Spa by L’Occitane’ konseptiyle Türkiye’deki ilk SPA’larını Antalya’nın turkuaz sahillerinde yer alan Nirvana Hotelleri’nin içinde açıyor.

Wellness deneyimine yeni bir soluk getirecek olan SPA’lar zinciri; Nirvana Cosmopolitan, Nirvana Mediterranean Excellence ve Nirvana Dolce Vita Luxury Otelleri’nin içinde yer alacak.

Nirvana Hotelleri; bu güçlü iş birliğiyle lüks bir well-being yolculuğu sunmaktadır. Bunun için L’Occitane’ın güçlü duyusal zenginliğini ve doğallığını misafirlerine taşımaktadır.

Ortaklıkla ilgili L’Occitane Genel Müdürü Pınar Akçam, “SPA’lar Akdeniz’in zengin yaşam sanatı ruhunu yansıtacak. Ve misafirlere eşsiz bir deneyim sunacak” dedi. Nirvana Hotels CEO’su Korhan Alşan, “Doğayı kalbimize yakın tutarken; birinci sınıf müşteri deneyimi sağlamak, temel değerlerimiz arasında yer almaktadır” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de ilk kez SPA açan L’Occitane’ın Global B2B&Spa Genel Müdürü Frederic Darque ise haberi, “Güney Fransa’nın güneşli topraklarından esinlenen, tamamen entegre bir well-being yolculuğuna sahip SPA L’OCCITANE’ın benzersizliğini Antalya’ya getirmekten mutluluk duyuyoruz” sözleriyle duyurdu.

SPA deneyimi hiç bitmiyor

Misafirler ME Spa by L’OCCITANE’a adım attıklarında adeta Provence’ın küçük bir köşesine giriş yapıyorlar. Her jest, her içerik ve her ritüel Provence’den ilham alıyor. SPA yolculuğu; yüzü ve vücudu L’Occitane’ın kapsamlı menüsünde yer alan bakımlara hazır hale getiren özel karşılama ritüeli ile başlıyor. Özel sekansların tamamı elle gerçekleştirilmektedir.

Misafirler; dinlenme alanları, kapalı yüzme havuzları, saunalar, Türk hamamları ve buhar odalarından faydalanabiliyor. SPA deneyimi aynı zamanda odalarda da devam etmektedir. Misafirler, ücretsiz sunulan L’Occitane buklet malzemeleri de kullanabilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir