Staedtler yeni eğitim dönemini yenilikçi ürünleriyle karşılıyor

Sürdürülebilir ve çevre dostu ürünler

Dünyanın önde gelen yazım ve çizim araçları, yaratıcı ürünler üreticisi ve tedarikçisi Staedtler; geniş ürün yelpazesiyle yeni eğitim döneminde de öğrencilerin hayal dünyasını geliştiriyor.

Yüzyılların deneyimiyle yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaya devam eden Staedtler; yeni eğitim döneminde öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri bir arada sunuyor. Geniş ürün gamıyla farkını ortaya koyarken çocukların yaratıcılıklarını ve yeteneklerini geliştirerek hayal gücünü güçlendiriyor.

Öğrencilerin olmazsa olmazı kurşun kalemlerden kuru boya kalemlere, keçeli kalemlerden pastel boyalara, sulu boyalardan silgi, makas ve kalemtıraşa kadar uzanan yenilikçi ürün yelpazesiyle marka, güvenli kullanım sunuyor.

Kurşun kalem çekirdeği çevresindeki beyaz koruyucu kaplama ile kırılmaya karşı koruma sağlayan ABS sistemini 2005 yılından beri kullanan tek firma olarak dikkat çekiyor.

Staedtler; sertifikalı sürdürülebilir ve çevre dostu ürünleriyle öğrencilerin ekolojik sorunlara duyarlılık göstermelerine de katkı sağlıyor. Tüm ürünler markanın çevreye duyarlı yaklaşımıyla Almanya’da üretilmekte olup, kalemlerde kullanılan ahşap yalnızca PEFC onaylı, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan tedarik ediliyor. Zararlı madde içermeyen ürünleriyle çocuk sağlığına büyük önem veren Staedtler, gelecek nesillere iyi bir yaşam kalitesi sağlamaya çalışan bir marka olarak ön plana çıkıyor.

Staedtler markasının Türkiye dağıtımı Scrikss Kalem A.Ş. tarafından yapılmaktadır. Ürünleri tüm kırtasiye ve seçkin kalem mağazalarından temin edebilirsiniz.

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir