Stresli yaşam cildinizi 3.5 sene daha yaşlı gösteriyor

Stres sadece vücudu yormuyor

Hızlı ve stresli bir yaşam tarzı, kortizol gibi stres hormonlarını harekete geçirerek vücudumuza yorgunluk verir. Cildimizde nemsizliğe, ton farklılıklarına, pürüzlere ve derin mimik çizgilerine neden olur. Stresi yönetmenin en iyi yolu dengedir. Bu nedenle Dr. Murad, Revitalixir Recovery Serum’u öneriyor. Serum, stresin gözle görülür etkilerini yöneterek, cildin yorgunluğunu en aza indirmek ve canlılığını yenilemek için rahatlatıcı ve canlandırıcı özler içeren dengeleyici bir karışımla formüle edildi. 

Matlık, nemsizlik, şişkinlik, ince çizgi ve kırışıklık problemi bulunan tüm cilt tipleri için uygun olan Revitalixir Recovery Serum, özel geliştirilen ince kürecikleri ile strese bağlı yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya ve cildi rahatlatıp anında canlandırmaya yardımcı olur.

  • İçeriğindeki kenevir ve hyalünorik asit ile cildi nemlendirip yumuşatırken, dişotu özü bebeksi bir pürüzsüzlük sağlar.
  • Avustralya çiviti, koyu renk halka ve kızarıklık görünümünü azaltmaya
  • Nöropeptitler, mimik çizgilerinin görünümünü azaltmaya
  • Kafein, Göz çevresindeki şişkinliği azaltmaya
  • Nikotinik asit, Cilt dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur

Kullanım şekli: Günde 2 defa temizleme ve tonikleme işleminden sonra yüz, boyun ve göz çevresine ince bir tabaka halinde uygulayınız. Hem yüz hem göz çevresi için kullanıma uygundur.

Fiyatı: 912 TL

Yetkili Eczaneler, Trendol.com, Hepsiburada.com, Gittigidiyor.com, N11.com ve guzellikburada.com’da
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir