TAG Heuer ve Breitling’den annelere özel saat seçkileri

Zamansız heyecanlar

TAG Heuer, lüks saatçilik mirasıyla geçmişi ve geleceği bir araya getiriyor. Anneler Günü’nde bir annenin her anını kusursuz şekilde takip edebileceği saatini sunmakta… Yeni Carrera Date koleksiyonu.

Carrera koleksiyonundaki son modeller, üç farklı ve kadınsı görünüme sahip. Saatler, herhangi bir durum ve yaşam tarzına uygun değerli bir çekicilik yayıyor. Büyüleyici kadran, TAG Heuer’ın öncü ruhunu taşıyarak annelerin değerini taçlandırıyor. Tag Heuer’in özel saatleri, her kadın için benzersiz birer hediye alternatifine dönüşüyor.

Breitling, bu Anneler Günü için seçtiği ikonik saatin üç canlı ve zarif yeni rengiyle dikkat çekici bir koleksiyon sunuyor: Chronomat South Sea Kapsül koleksiyonu.

 Yeni saatler buz mavisi, yeşil ve pembe renk seçeneklerinde geliyor. Metalik ve sedef kadranlar, pırlantalı saat işaretleri dikkat çekiyor. Çok renkli taşlı bezeller ile tarz ve şıklığı ön plana çıkarıyor. Her biri, uyumlu timsah derisi kayış veya Breitling’in karakteristik metal bileziği ile eşleşiyor. Köklü mirasını ve lüks anlayışını yansıtarak, anneler için gün boyu her anın bekçisi oluyor. Breitling saat, zarif ve paha biçilmez anneler için unutulmaz bir hediye seçeneği sunmakta.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir