Teniniz ve fondöteniniz arasında limitleri kaldıran True Match

Makyajınız yok gibi görünsün!

L’Oréal Paris, doğal içerikli makyaj ürünleri ile her an doğal, ışıl ışıl ve enerjik görünmenizi sağlıyor. Teniniz ve fondöteniniz arasında limitleri kaldıran True Match, tek dokunuşta mükemmel uyum sağlıyor. Cildinize ışıl ışıl ve canlı bir görünüm sunan aydınlık veren renkli nemlendirici Glow Chérie ise makyajınıza heyecanla başlamanızı sağlayacak…

#GerçekUyum’u yakalayan kadınların tercihi L’Oréal Paris True Match Fondöten; yenilenen, yüzde 80 nemlendirici içeriği ile artık daha güçlü bir formüle sahip. İki haftada cilt kalitesinin görünümünde iyileşme sağlayarak, teniniz ve fondöteniniz arasında limitleri kaldırıyor. Gliserin, hyaluronik asit, E vitamini ve B5 vitamini ile daha pürüzsüz, yumuşak ve parlak bir cilt görünümü sağlıyor. 30 farklı renk seçeneği var.

Işıltı veren renkli nemlendirici 

Dengeleyici ve yatıştırıcı özelliği ile Glow Chérie, 3 farklı tonu ve karpuz özü içeriğiyle cildi 24 saat nemlendirerek ışıltılı bir görünüm sunarken, cilt rengini canlandıran renkli sedefli özü ile de anında ışıltılı, eşitlenmiş daha parlak ve sağlıklı bir cilt sunuyor.

True Match Fondöten fiyatı: 99.99 TL

L’Oréal Paris Glow Chérie fiyatı: 41.90 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir