TheLifeCo’nun yeni roll-on serisi ile her an ferahlık ve tazelik!

Gün boyu natürel kokuları hissedin

Toksik olmayan, alüminyum içermeyen ve tamamen doğal bir deodorant arıyorsanız, TheLifeCo’nun yeni, organik sertifikalı White Woman, White Cedar ve Cherish Teen doğal roll-on serisi ile tanışın.

TheLifeCo’nun titiz araştırmalar sonucu üretilen roll-on’ları organik formülleriyle kokuya neden olan bakterilerle mücadele eder ve nefis, doğadan ilham alan kokular sunarak gün boyu taze hissetmenizi sağlar. İçeriğindeki bitkisel formüller, kokuya neden olan bakterileri cildinize zarar vermeden yok eder, ter bezlerinizi tıkamaz.

Doğal deodorantlar sadece vücudunuz için değil, çevre için de çok sağlıklıdır! Alüminyum, alkol, paraben ve sentetik koku içermeyen TheLifeCo’nun yeni organik roll-on serisiyle kendinize bir iyilik, doğaya saygılı bir seçim yapmış olursunuz.

Doğadan gelen ferahlık ve sağlık

Piyasadaki kimyasal içeren deodorant ve ter önleyici ürünler; vücudumuzda toksin olarak birikip uzun vadede pek çok sağlık sorununa yol açabilmektedir. Organik roll-on serisi ciltte yapışkan his bırakmaz, giysilerinizde leke ve beyaz kalıntı oluşturmaz. Hoş kokularıyla sizi günün her saati huzurlu ve kendinden emin hissetmenizi sağlar.

Erkeklere özel White Cedar sedir ve pamuksütü özleriyle temiz ve ferah bir his verir. Kadınlara özel White Flower hafif çiçeksi kokusuyla doğal ve taze hissetmenizi sağlıyor. Genç kızlara özel Cherish Teen meyve özleriyle enerjinizi artıran tatlı bir kokuya sahiptir.

Organik ve doğal sertifikalı içeriklerle

Seri; alüminyum klorohidrat, alüminyum zirkonyum, paraben ya da alerjik kimyasallar içermiyor. ETKO-Cosmos Organik Sertifikasına sahip ve dermatolojik olarak test edildi. Vegan sertifikalıdır ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Daha fazla bilgi için: thelifecoshop.com 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir