Titreşimli yüz temizleme cihazı ile bakım rutininizi değiştirin

Polosmart PSC03 Sonic Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı

Güzelliğin bir hikayesi olsaydı başrolü temiz bir cilt alırdı. Bu felsefe ile yola çıkan ve geleceği şekillendiren teknolojileri, cilt bakım ürünlerine entegre eden Polosmart, cildiniz için yeni bir seçenekle geliyor.

Sonbaharı canlı bir ciltle karşılamak istiyorsanız, Polosmart’ın tüm ciltlere uygun yapısıyla dikkat çeken titreşimli yüz temizleme cihazı ile cilt bakım rutininize yeni bir boyut getirin.

Makyaj kalıntıları ve gün içinde yüzde biriken tozlar güzelliğinize gölge düşürmesin… Sabah-akşam birkaç dakikanızı ayırarak yapacağınız yüz temizliği ile daha sağlıklı ve doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Polosmart PSC03 Sonic Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı, yüz temizleme rutininize eşlik ederek cildinizi hassas dokunuşlarla temizliyor.

TT Teknoloji bünyesinde bulunan Polosmart markası, farklı renk, tasarım ve özelliklerde ürünler sunuyor. Yüz temizleme cihazı, tüm cilt tiplerine uyumlu silikon yapısı ve 12 farklı hız ayarıyla gözenekleri azaltıyor.

Cilt hassasiyetine göre iki farklı kullanım yüzeyi bulunuyor. Ultra hijyenik silikon yapısı sayesinde yüzeyinde bakteri barındırmıyor ve suya dayanıklı yapısı sayesinde kolayca temizlenebiliyor.

Sabah-akşam 3’er dakika

T-sonic titreşim teknolojisi sayesinde, hızlı ve kolay bir kullanıma sahip olan ürün, otomatik zaman ayarı sayesinde, yüz temizliğinizi üç dakikalık periyotlara bölüyor ve tam dolu şarjla ortalama 60 kez kullanım imkanı sunuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir