Türkiye’nin ilk ve tek probiyotikli çayı Doğadan’dan

Dost bakterilerle zenginleştirilen çaylar

Doğadan, Türkiye’nin ilk ve tek probiyotikli çaylarını tüketicileri ile buluşturdu. Probiyotikler, düzenli kullanım sonucunda bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı oluyor.

Marka, yeni çay seçenekleriyle probiyotik desteği almayı kolaylaştırıyor.

  • Probiyotik Siyah Çay: Klasik siyah çay lezzetinden vazgeçemiyorsan, Probiyotik Siyah Çay tam sana göre. Üstelik her zamanki lezzetinde.
  • Probiyotikli Vanilyalı Rooibos Çayı; Vanilya ile rooibosun nefis uyumu, probiyotiklerin desteğiyle buluştu. Çayını kafeinsiz ve yumuşak içimli tercih edenlerin favorisi.
  • Probiyotikli Açai Ananaslı Yeşil Çay; Doğadan’ın en çok sevilen açai ananaslı yeşil çay lezzeti, şimdi probiyotikli. Nefis lezzetiyle her kupada iyi hisset.

Çayın içerisindeki özel patentli probiyotikler, dışındaki doğal koruyucu kalkan sayesinde sıcak suda etkisini kaybetmeden yaşamaya devam ediyor. Mide asitlerinden de etkilenmeden yalnızca bağırsağa ulaştıktan sonra aktif hale gelerek iyiliğini yayıyor. Her gün 1 kupa düzenli kullanım sonucunda ise bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı oluyor.

Sadece Migros’larda satışa sunulan çaylar, kalorisiz ve vegan kullanım için uygun. Bağışıklık ve sindirim sisteminizi desteklemek için her bir kupada 200 milyon probiyotik bulunan çayları günlük rutininiz haline getirebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir