Vi’Avior’un bu yaza damgasını vuracak güneş serisi hazır

Esmer sevenlerden misiniz?

Hem cildinizi korumak hem de ışıltınız ile fark yaratmak istiyorsanız Vi’Avior güneş ürünleri sizleri bekliyor. Vi’Avior Bronzing Elixir Bronzlaştırıcı Vücut Yağını plaj çantanızdan eksik etmeyeceksiniz!

Bronzing Elixir, içeriğindeki doğal yağlar ile kusursuz bir bronzluk sunuyor. Cildinizi nemlendirirken aynı zamanda da besliyor. Cildinizin esnek ve yumuşak kalmasına yardımcı oluyor. Yazın esmer bir tene sahip olmak isteyen herkes için kalıcı bronzluk sağlıyor.

İçeriğindeki özel yağlar sayesinde vücudunuzun her yerinin eşit tonda bronzlaşmasına olanak veriyor. Uzun süre kalıcığıyla dikkat çekiyor. 150 ml boyutundaki vücut yağı, hoş kokusuyla da gönlünüzü fethediyor.

Güneş harika ama korunmayı unutma!

SPF 50 özelliğe sahip güneş koruyucu kremi Vi’Avior Sun Cream, zararlı UV ışınlarından korurken erken yaşlanma ve hiperpigmentasyonu da önlüyor. Üstelik sebum ve ter kaynaklı parlamayı kontrol altına alıyor. Sun Cream ürünümüzü yüzünüze ve tüm vücudunuza birlikte kullanabilirsiniz.

Gözler üzerinizde olacak

Kadınlar için çok ayrıcalıklı bir ürün olan Vi’Avior Shimmer Elixir Işıltılı Kuru Yağı teninizin ihtiyacı olan yoğun nemi sunmakta. Parlak bronzluğu ile de yaz bakımınızı bir üst seviyeye taşıyacak.

Işıltılı vücut yağı cildinizin beslenmesini ve nemlenmesini sağlarken aynı zamanda parlak ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olacak. Yüzünüze, vücudunuza ve saçınıza uygulayabilirsiniz. Mineral kökenli çok ince parıltıları sayesinde hem cildinizde hem de saçınızda fark edilir bir dokunuş yaratacak. Yapışkan bir hissiyat vermeden yoğun nemlendiren muhteşem bir kuru yağ olması. Elbiselerinize leke, iz bırakmaması da yine seveceğiniz özellikleri arasında.

Vi’Avior güneş serisi ürünlerine Boyner Mağazaları, beymen.com, trendyol.com, hepsiburada.com, dermoeczanem.com, kozmela.com, viavior.com sitelerinden ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir