Watsons güneş ürünleriyle maksimum koruma ve doğal bronzluk

Yenilenen formüller ile cildiniz koruma altında

Maksimum koruma ve doğal bronzluk için öne çıkan Watsons markalı güneş ürünleri; bu yaz plaj çantalarından eksik olmayacak. Yaz aylarında doğal bir bronzluğa sahip olmak isteyenler Watsons’ın birbirinden hoş kokulara sahip ürünlerinden vazgeçemeyecek.

Watsons 50GKF Yüz Bölgesi için Güneş Kremi

UV ışınlarına karşı geliştirilen özel formülü sayesinde cilde zarar veren serbest radikallerin etkisini azaltıyor. Formülündeki bileşenler sayesinde cildi besleyen ürün çantalardan eksik olmayacak.

Watsons 50GKF Seyahat Boy Güneş Kremi

Kompakt yapısı ile cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı oluyor. Seyahat boyu ile her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Özel olarak geliştirilen formülüyle de cilde yoğun nem sağlıyor.

Watsons 50GFK püskürtmeli başlıklı güneş losyonu

Püskürtmeli triggerli başlığa sahip alternatifi ile de plajda yerinde duramayan minikler için pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Püskürtmeli başlığı sayesinde ürün daha geniş bir alana yayılarak cilde hızlıca uygulanabiliyor.

Watsons 30GKF Güneş Losyonu Sprey ve Watsons 50GKF Güneş Losyonu Sprey

UVA ve UVB ışınlarına karşı korumak isteyen ve sprey losyonun kullanım kolaylığından vazgeçemeyenler için muhteşem bir alternatif. Hafif ve pratik yapısı sayesinde cildin her noktasına eşit bir şekilde dağılan spreyler 30GKF ve 50 GKF olmak üzere istenilen koruma derecelerinde tercih edilebiliyor.

Watsons Aloe Vera Özlü After Sun Jel

Yoğun bir güneşlenme sonrasında cildi yatıştırmak ve nemlendirmek için tasarlanan özel formülü sayesinde cilde derinlemesine bir bakım sağlıyor. Aloe Vera ile zenginlendirilmiş formülüyle, gerilen cildi yatıştırmaya yardımcı olan jel, uygulama sonrasında ciltte tatlı bir ferahlık hissi yaratıyor.

Tüm cilt tipleri için uygun olan Watsons Bronzlaştırıcı Yağ çeşitleri özel içerikleri sayesinde cildi hem nemlendiriyor hem de güneşin etkisini göz alıcı bir bronzluğa dönüştürüyor.

Havuç, Hindistan Cevizi ve Kakao olmak üzere üç farklı alternatifi var. Yağlar, egzotik kokuları ile de büyülüyor. Seri, sprey başlıkları sayesinde vücuda eşit olarak dağılıyor ve kolay kullanım sağlıyor. Üç farklı çeşidi ile her zevke ve cilt tipine kolayca uyum sağlıyor. Hafif yapıları sayesinde cilde uygulandığı andan itibaren hızlı bir şekilde emilerek ipeksi bir yumuşaklık sunuyor.

  • Yüz Bölgesi için Güneş Kremi 50 ml: 69.95 TL
  • Seyahat Boy Güneş Kremi 50 ml: 59.95 TL
  • Güneş Losyonu Sprey Kids Püskürtmeli 200 ml: 99.95 TL
  • 30GKF Güneş Losyonu Sprey 200 ml: 79.95 TL
  • 50GKF Güneş Losyonu 200 ml: 99.95 TL
  • Aloe Vera Özlü After Sun Jel 150 ml: 39.95 TL
  • Bronzlaştırıcı Havuç, Hindistan ve Kakao Yağı 150 ml: 29.95 TL

 *Belirtilen fiyat Nisan güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir