Watsons’ın yeni sürdürülebilir cilt bakım markası IMEW

Watsons’ın yeni sürdürülebilir cilt bakım markası IMEW

Watsons’ın yepyeni ve sürdürülebilir cilt bakım markası IMEW ile hem cildinize hem de doğaya saygılı bir cilt bakım deneyimine hazır mısınız?

Yüzde 30 daha az plastik ve FSC sertifikalı kağıt ile üretilen kutularla ambalajlanan seri; cildinize bakım yaparken dünyamızın güzelliğini koruyor! Vegan formüle sahip olan ve içeriğinde cilt hassasiyetine sebebiyet verebilecek 11 zararlı bileşeni de içermiyor.

IMEW Aqua Cleanser 125 ml/159.90 TL

Makyajı ciltten arındırmaya yardımcı olur. Hafif yapısıyla cildin nazik bir şekilde temizlenmesine ve doğal nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.

IMEW Moist Foam Cleanser 125 ml/159.90 TL

Cildi kurutmadan kiri, yağı ve makyajı çıkarmaya yardımcı olan ürün; cildin tazelenmesine destek veriyor.

IMEW Aqua Bomb 50 ml/199.90 TL

Cildin nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Cildi pürüzsüzleştirmeye ve yatıştırmaya destek olan IMEW Aqua Bomb’u gündüz ve gece uygun miktarda temiz cildinize uygulayın ve cilt tarafından emilene kadar hafifçe masaj yapın.

IMEW Moist Whipped Cream 50 ml/249.90 TL

Ciltte yapışkan bir his bırakmadan yoğun bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olan krem; cildin doğal nem dengesinin korunmasına destek olur.

IMEW Moist Eye Treatment 15 ml/229.90 TL

Düzensiz cilt tonu ve nem kaybı ile savaşmaya yardımcı ürün; daha canlı ve aydınlık bir göz çevresi görünümüne destek olur. En etkili sonuçlar için gündüz ve gece; uygun miktarda göz çevrenize uygulayın ve emilene kadar hafifçe masaj yapın.

IMEW 02 Niacinamide Booster Serum 30 ml /249.90  TL

İçeriğindeki %10 Niacinamide ile cilt tonunu aydınlatmaya yardımcı olur. Gözenek görünümününün azaltılmasına destek olan ürünü,  temiz cilde 2-3 damla uygulayın. Gün içinde birden fazla kez uygulanabilen serumun etkisini artırmak için nemlendiricinize ekleyerek uygulayabilirsiniz.

IMEW 03 Bakuchiol Booster Serum 30 ml/249.90 TL

İçeriğindeki %0,5 Bakuchiol ile ince çizgilerin görünümünü azaltmaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ciltteki yaşlanma belirtileri ile savaşmaya destek olan ürünü; temiz cilde 2-3 damla uygulayın. Gün içinde birden fazla kez uygulanabilen serumun etkisini artırmak için nemlendiricinize ekleyerek uygulayabilirsiniz.

IMEW 04 Centellla Asiatica Booster Serum 30 ml/249.90 TL

%2 Centella Kompleksi ile cildi nemlendirmeye ve sakinleştirmeye yardımcı olur. Cildin koruyucu bariyerini canlandırmaya destek olan serumu; temiz cilde 2-3 damla uygulayın. Gün içinde birden fazla uygulanabilen ürünün etkisini artırmak için nemlendiricinize ekleyerek uygulayabilirsiniz.

IMEW 01 Hyaluronic Booster Serum 30 ml/249.90  TL

%2 Hyaluronik Kompleks ile kuru ve yorgun cildi canlandırmaya, dolgunlaştırmaya yardımcı olur.  Cildin elastikiyetin artırmaya destek olan serumu temiz cilde 2-3 damla uygulayın. Gün içinde birden fazla uygulanabilen serumun etkisini artırmak için nemlendiricinize ekleyerek uygulayabilirsiniz.

IMEW Ürünleri sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulamasında!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir