Yazdan kışa uzanan doğal bronzluk ve ışıltı için

TheLifeCo Doğal Bronzlaştırıcı Yağ 

Geçmiş çağlarda insanlar güneşten gelen zararlı ışınlardan korunmak için bitkileri kullanıyordu. Eski Mısırlılar susam, pirinç, havuç ve zeytinyağı, Yunanlılar zeytinyağı, Uzakdoğulular ise Hindistan Cevizi Yağını…

TheLifeCo’nun bu yaza armağanı Doğal Bronzlaştırıcı Yağ, cilde sadece doğal ve uzun süreli bronzluk değil, dengeli nem ve esneklik de kazandırıyor.

Uzun süren Ar-Ge çalışmaları ile gelen cilt uzmanlığı

Bu özel ve yüzde 100’e varan oranda doğal olan bronzlaştırıcı yağın içeriğinde, organik Hindistan cevizi yağı, kakao yağı, havuç yağı, zeytinyağı, susam yağı var. Güneşe çıkmadan 15-30 dakika önce tüm vücuda uygulanıyor. İki saatte bir yenilenmesi gerekiyor.

Cildin bağışıklığını güçlendiren içerikler

Hindistan cevizi yağının tek başına güneş koruma etkisi yoktur. Ancak kakao, havuç ve susam yağı ile birlikte kullanıldığında güneş koruma faktörünü artırıyor.  Sıcağa karşı cildin su kaybetmesine engel olarak cildinizin çok daha uzun süre nemli kalmasını sağlıyor.

Çok soğuk ve güneşin zararlı ışınlarından koruyan doğal Kakao yağı, içeriğindeki polifenol bileşenler ile yaşlanma etkilerini azaltıyor. Havuç yağı, güneş koruması açısından en etkili yağların başında geliyor. Tek başına kullanıldığında UV hasarına maruz bırakmadan bronzlaşmayı da sağlıyor.

Susam yağı, tek başına güneşin zararlı ışınlarına karşı 35 faktörlük koruma sağlıyor. İçeriğindeki E vitamini, sesamol ve sesamolin gibi antioksidan bileşikler ile güneş lekelerine de iyi geliyor.

Alkol, paraben, silikon ve renklendirici içermiyor.

Fiyatı: 569.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir