Yazı müjdeleyen bir koku: Pellinn Paris No.29

Değerli çiçek ve meyve özlerini bir araya getiriyor

Givaudan Paris imzasını taşıyan PELLIN PARIS No.29, benzersiz çiçek ve meyve özlerini bir araya getiriyor. Egzotik mandalina ve portakal özleriyle pozitif duyguları uyandıran loku; sümbülteber, leylak ve hanımeli çiçeğinin rahatlatıcı esintisini nektari ile harmanlayarak yaz mevsimini müjdeliyor.

Sümbülteber ve hanımelinin rahatlatıcı esintisi, nektarinin mayhoş kokusuyla birleşerek yaz mevsimini kutluyor.

Üst notasında egzotik mandalina ve portakal özlerini taşıyan PELLIN Paris No.29; orta notalarda sümbülteber, yasemin, zambak, hanımeli, nektari ve leylak çiçeğini bir araya getiriyor. Alt notaları ise paçuli, amber ağacı, yumuşak misk ve madagaskar vanilya özleri oluşturuyor.

Egzotik mandalina ve portakal özlerinin yoğun bir şekilde harmanlandığı üst notalarda, pozitif duygular uyanırken; orta notalardaki leylak çiçeği sakinlik ve huzuru vurgulayan kokusuyla bu duygulara eşlik ediyor.  Sümbülteber çiçeği ve hanımelinin derinden hissedilen rahatlatıcı esintisini taşıyan orta notalar, nektarinin mayhoş kokusuyla bir araya gelerek yazın gelişini müjdeliyor.

Paçuli, amber ağacı, yumuşak misk ve madagaskar vanilya özlerinin buluştuğu alt notalarda ise ruhunuzun derinlerindeki kadının samimiyeti ve tutkusu vurgulanıyor.

Fiyatı: 530TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir