Yazın cildinizi koruyacak güneş ürünleri Boyner’de

Güneşin keyfini sürerken zararlı etkilerinden korunun!

Kozmetik kategorisinde dünyaca ünlü markaların zengin koleksiyonlarını müşterileriyle buluşturan Boyner; cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korumak için de birçok ürünü bir araya getiriyor.

Sağlıklı bronzlaşmak için UVA / UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan güneş kremlerinden bronzlaştırıcı yağlara; nemlendirici kremlerden pudra ve terracota’lara kadar güneşli günlerin vazgeçilmez ürünleri Boyner’de…

Uzakdoğu’nun yıldız cilt bakım ürünleri markası Shiseido

Shiseido güneş koruma ailesi güneşli günler için birçok seçenek sunarken; çevre dostu formülleri ile öne çıkıyor. İçerisindeki Wet Force teknolojisi sayesinde cilt, su ve ter ile temas ettiğinde UV ışınlarına karşı koruması artıyor. Heat Force teknolojisi ile de cilt yüksek ısıya maruz kaldığında ürünün koruyucu özelliği artıyor.

Doğal kozmetik KORRES’in güneş kremi serisi

Sürdürülebilirlik ve doğa dostu üretim ilkesiyle bilinen KORRES’in Yoghurt güneş kremi serisi; her zaman ve her yerde güneşin tadını çıkarmaya yardımcı oluyor. Hassas ciltler için de ideal olan bu koleksiyon; nemle beslenen bir cilt, sürdürülebilirlik ve kentsel kirliliğe karşı da koruma sağlıyor.

Ambre Solaire, Clarins, Clinique, Eda Taşpınar, Lancaster gibi birçok ünlü markanın zengin ürün seçenekleri Boyner’in güneş ürünleri koleksiyonunda yer alıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir