Yazın keyfini Sebamed Baby güneş ürünleri ile çocuklar çıkaracak!

Cildin doğal yapısını koruyan pH 5.5 değerine sahip

Bebek ve çocukların cildi daha narin ve ince olduğu için güneş ışınlarından daha kolay etkilenebiliyor. Klinik ve dermatolojik testlerden geçen Sebamed Baby güneş ürünleri, çocukların hassas cildini koruyor. Onların hareketli dünyasına ayak uyduruyor. Suya dayanıklığıyla bu yaz plajların bir numarası oluyor.

Yazın gelmesiyle birlikte plajda, denizde, havuzda ve güneş altında daha fazla vakit geçiriyoruz. Bu dönemde kendi cildimizi koruduğumuz kadar, bebek ve çocuklarımızın da cildini korumamız gerekiyor. Bu nedenle bebek ve çocukların cildinin güneşe çıkmadan en az 30 dakika önce yüksek güneş koruma faktörü (SPF) içeren bir ürünle mutlaka koruma altına alınması gerekiyor.

Sebamed Baby güneş ürünleri, UVA / UVB filtresi ve E Vitamini ile güneşin zararlı ışınlarına karşı 3 etkili koruma sağlıyor.

Suya dayanıklı seri

İki saat boyunca yüksek düzeyde koruması ile ebeveynlerin bu yaz rahat bir nefes almasını sağlıyor. Aynı zamanda yoğun bir nemlendirme de sağlıyor.  Güneşe duyarlı ciltler dahil tüm cilt tipleri için kullanımı uygun.

Bebekler ve çocukların hassas cildi için pH 5.5 ile özel formüle sahip. Yüksek toleranslı koruma sağlayan Sebamed Baby Güneş Kremi, tüm vücut ve yüz için kullanılıyor. Yağ içermeyen Sebamed Baby Güneş Losyonu, içeriğindeki vitamin ve nemlendiricilerle bebek ve çocukların hassas cildini koruyup bakım yapan Sebamed Baby Güneş Spreyi ile bu yaz içiniz rahat olsun!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir