Yazın trendi: Hafif ve doğal tonlarla renklendirilmiş ferah ciltler

Şeffaf maskara ile kirpiklerinizi belirginleştirebilirisiniz

Yazın gelmesiyle beraber gökkuşağının tüm renkleri de makyajımıza yansıyor. Uzun saatler kalıcı kalmasını istediğimiz ürünler, hem doğal bir görünüm hem de renkli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Avon’un ‘Color Trend’ makyaj serisi birbirinden farklı ürünleriyle yaz aylarına ayrı bir renk katıyor.

Hafif ve doğal tonlarla renklendirilmiş, ferah ciltler bu yaz da ön planda. Hacimli kirpikler, dudakları renklendiren tonlar, yanaklardaki hafif pembelik, gözlerin ışıl ışıl parlaması da yaz heyecanını ikiye katlıyor. Avon’un Color Trend serisinde yer alan tüm ürünler, bu yaza damgasını vuruyor.

Mega hacim veren maskara ile bakışlarınızın dikkat çekici olmasını istemez misiniz? Şeffaf maskara ile kirpiklerinizi belirginleştirebilirisiniz. Metalik bitişli kalem formundaki göz farları bu yaz vazgeçemediklerimizden olacak. Saatlerce kalıcı kremsi mat ruj, dudakları nemlendiren kremsi ruj, birbirinden farklı renk tonlarıyla ön planda olan allık, uzun süren kapatıcı etkisiyle stik kapatıcı ve gözenekleri gizleyen sıkıştırılmış mat pudra bu serinin diğer ürünleri arasında yerini alıyor.

Color Trend Mega hacim veren maskara 21.99 TL

Color Trend şeffaf maskara 19.99 TL

Color Trend kalem göz farı 18.99 TL

Color Trend mat likit ruj 20.99 TL

Color Trend Kiss&Go Kremsi ruj 13.99 TL

Color Trend Allık 24.99 TL

Color Trend Stik kapatıcı 15.99 TL

Color Trend sıkıştırılmış mat pudra 28.99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir