Yeni Aurelia Germanıum -Y- Roller ile yaza canlı bir ciltle başlayın

Günde sadece 9 dakika!

Aurelia Geneve yeni Germanium Y Roller’ın mikro titreşimli masajı sayesinde cildi incelleştiriyor ve şekillendiriyor. Türkiye’de bir ilk olan titreşimli Germanyum -Y- Roller; günde sadece 9 dakikalık uygulama ile sıkı bir cilt sunuyor.

Cildinizin göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olan Shiseido Ultimate Power Infusing Concentrate ile kullanıldığında; yüzde lifting etkisini anında artırıyor. İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltırken cildi sıkılaştırıyor. Aynı zamanda cilt tonunu eşitleyerek yüz hatlarını belirginleştiriyor.

Selülitler için de kullanılıyor

Vücut için kullanıldığında; kasları rahatlatıyor ve mikro titreşimi sayesinde selülitlere karşı etki sağlıyor. Selülitlere veda etmek isteyenler için özel tasarlanan Y Roller ile yazın kusursuz bir bacaklar sizi bekliyor.

Kan dolaşımını teşvik ederek, yorgunluğu dindiren Aurelia Germanium Y Roller’da; germanyum tozu içeren 48 adet masaj taşı bulunmaktadır. Rollerın içeriğindeki doğada çok nadir bulunan Germanyum tozu cildi sıkılaştırıyor. Germanyum partikülleri, insan vücudundaki toksik maddeleri emerek ayrıştırıyor. Germanyum, hücresel zarlardan oksijenin iletimini kolaylaştırıyor ve kandaki oksijen içeriğini arttırıyor.

Aurelia Germanium Y Roller sadece www.makyaktrendi.com.tr’de satışa sunuluyor.

Fiyatı: 549 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir