Yeni Johnson’s Kral Şakir Serisi 3 farklı çeşidiyle raflarda!

Banyoda keyifler kıyak, içimiz çok rahat

Johnson’s; Türkiye’nin en çok seyredilen çizgi filmi ve çocuk karakterleri arasında yer alan Kral Şakir ile iş birliğine imza attı. Çocuklar için banyo yapmayı daha eğlenceli hale getirecek yeni seri; 3 farklı çeşidiyle raflarda yerini aldı.

Johnson’s, doğal kaynaklı içeriklerle üretilen; paraben, sülfat ve boya içermeyen ürünleriyle her yaş grubu için eşsiz bir banyo deneyimi vadediyor. Anneler, sağlık uzmanları ve bilim insanlarından ilham alınarak geliştirilen ürünler; çocukların yaşla değişen ihtiyaçlarına da cevap veriyor. Yetişkinlere göre saçları iki kat daha ince olan ve saç derisi 12 yaşına kadar gelişmeye devam eden çocukların ürünleri özel olarak tasarlandı.

Sadece bebeklerin ve çocukların ciltlerine uygun yüksek kalitedeki bileşenleri seçen Johnson’s; saf su kadar yumuşak olan Gerçek Göz Yakmayan® formülünü şimdi daha eğlenceli hale getirdi.

Kral Şakir karakterleri banyonuzda

Çocuklar için banyo yapmayı daha keyifli hale getirecek olan seri, annelerin de en büyük yardımcısı olmaya aday.

Pediatrist tarafından test edilen Johnson’s Kral Şakir serisi; zararlı olabilecek hiçbir birleşeni içermeyen, hipoalerjenik bir formüle sahiptir. Boya, sabun ve SLS/SLES içermiyor.

Johnson’s boyasız şampuan

Boya, sabun ve SLS/SLES içermeyen formülü ile çocukların saç derisini nazikçe temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Çocuklar için ışıldayan parlaklık

Argan yağı ve ipek proteinleri içeren şampuan; ipeksi pürüzsüzlükte, sağlıklı görünen saçlar için saçların doğal ışıltısını ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmıştır.

 Çocuklar için Söz Dinleyen Saçlar

Johnson Söz Dinleyen Saçlar Şampuanı, yüzde 5 daha fazla düğüm ve dolaşıklığı açıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir