Yeni nesil nemlendirmenin konforlu deneyimini yaşayın

Güzellik rutininizi tek bir tüpe sığdırabilseydiniz nasıl olurdu?

Yenilenen Crème Fraîche  serisinin yeni üyesi Crème Fraîche 3-en-1 aradığınız tüp olurdu… NUXE, botanik sütlere dayalı nefis zengin formüller içeren yenilikçi Crème Fraîche ile ultra-duyusal doğal kaynaklı cilt bakımında öncü bir marka olarak kimliğini bir kez daha kanıtladı. Seri, o zamanlar yüz nemlendirme kurallarına meydan okudu ve hızla önemli bir seri haline geldi.

20 yıl sonra temel değerlerine sadık kalarak yeni nesilden erkek ve kadınları çekmek için kendini yenilemeye devam ediyor. NUXE Research, temiz formüller ve yeni, daha da nefis dokular ile doğal yaklaşımını bir sonraki seviyeye taşıyor. Crème Fraîche 3-en-1 yeniliğini içeren bu yeni 48 saat nemlendirme etkili koleksiyonu keşfedin.

Bu sihirli krem, Botanik Süt, Tatlı Badem Yağı ve Shea Yağının gizli oranlarda hassas bir karışımını içerir. uÜrün miktarına ve uygulama yöntemine bağlı olarak 3 farklı kullanıma izin verir. İpeksi dokusu cildi her gün nemlendirir, makyajı nazikçe çıkarır.  Maske olarak kullanıldığında cilde ihtiyaç duyduğu nemi kazandırarak cildi dolgunlaştırır.

Kullanım önerileri

48 SAAT Nemlendirici Krem: Sabah ve akşam yüzünüzü nemlendirmek için küçük bir damla uygulayın. Yüzün hassas bölgeleri ve göz çevresinde kullanımı uygundur.

Makyaj Temizleme Sütü: Bir pamuk veya parmak ucunuzla 2 damla uygulayın. Cilde masaj yapıldığında yağlı faz makyajı ve kirleri çıkarır. Suyla durulayın veya nemli, yeniden kullanılabilir bir temizleme pediyle silin

Dolgunlaştırıcı Maske: Haftada 1-2 kez kalın bir tabaka halinde yüz ve göz çevresine uygulayın. 5 dakika bekletin ve ardından fazla ürünü tekrar kullanılabilir bir temizleme pedi ile çıkarın.

  • Crème Fraîche de Beauté® 3-en-1: 3 Etkili Nemlendirici Krem Fiyat: 385 TL
  • Moisturising Plumping Cream 48H: 48 Saat Nemlendirici & Dolgunlaştırıcı Bakım Kremi Fiyat: 385 TL
  • Moisturising Mattifying Fluid 48H: 48 Saat Nemlendirici & Dolgunlaştırıcı Bakım Emülsiyonu Fiyat: 350 TL
  • Moisturising Rich Cream 48H: 48 Saat Nemlendirici Yoğun Bakım Kremi Fiyat: 385 TL
  • Express 24H Moisturising Care: 24 Saat Nemlendirici Sprey Bakım Kremi Fiyat: 275 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir