Yeni Revolution Haircare Bond Plex Serisi ile saçlarınıza protein bakımı

Revolution şimdi saç bakım serisi ile sizlerle

Yeni RevolutionHaircare Bond Plex serisi ile kuru ve yıpranan saçlara veda edin! Saçların farklı katmanları için üç farklı bitki proteini ile formülize edilmiş serinin 3,4,5 ve 6 numaralı bakım ürünlerinden oluşan 4 adımlık saç bakım rutini ile saçlarınızdaki değişim göz kamaştıracak!

Tüm ürünler üçlü moleküler ağırlıklı protein kaskad sistemi ile saç telinin farklı katmanlarını hedefleyerek; saçı onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Saç için en iyi bileşenleri sağlamak üzere formülize edilen bu protein sistemi; saç telinin farklı katmanları için üç farklı bitki proteiniyle oluşturulmuştur.

Phytantriol ve Provitamin B5’in güç kombinasyonu, saçı nemli ve sağlıklı tutarken, aynı zamanda saçı yumuşatıp pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Saçlarınızı onarmaya, gücünü artırmaya, korumaya ve kabarmasını azaltmaya destek verir. 4 adımlık saç bakım rutinini düzenli olarak uygulayın.

Revolution Haircare Bond Plex 3 Onarıcı Bakım Maskesi 100ml / 169.95 TL

Şampuan ve saç kreminden önce kullanılan, onaran ve bakım yapan bir üründür.

Kullanım önerisi: Havluyla nemi alınmış saça 10-15 dakika veya daha yoğun bir bakım gerekiyorsa gece boyunca uygulayın. İsteğe göre haftada bir veya iki kez kullanın. Ardından dördüncü adımla devam edin.

Revolution Haircare Bond Plex 4 Şampuan 250ml/ 169.95 TL

Saçları derinlemesine ve nazikçe temizlerken, yıpranmış saçları nemlendirmeye ve bakım yapmaya yardımcı olan bir şampuandır.

Kullanım önerisi: Islak saça kökten uca nazikçe masaj yaparak ılık su ile uygulayın ve durulayın. Ardından 5. adımla devam edin.

Revolution Haircare Bond Plex 5 Saç Kremi 250ml/ 169.95 TL

Saçı güçlendirirken aynı zamanda saçı derinlemesine besler.

Kullanım önerisi: Şampuanlamadan sonra saçınızın ucuna ve boyuna küçük bir miktar uygulayın, gerektiğinde diplere doğru uygulayabilirsiniz. İyice durulayın. Saçı havluyla kurulayın ve saçlarınızı şekillendirecekseniz Plex 6 ile devam edin. 

Revolution Hair Bond Plex 6 Onarıcı Şekillendirici Krem 100ml/ 169.95 TL

Kabarmayı azaltmaya yardımcı olurken renk ve ısı koruması sağlar.

Kullanım önerisi: Saç şekillendirme öncesinde havluyla kurutulmuş temiz saçın boylarına ve uçlarına küçük bir miktar uygulayın. İstediğiniz gibi şekillendirin.

*Belirtilen fiyatlar Ekim güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Revolution Haircare Bond Plex Serisi sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir