Yeni yılda Clinique ürünleri ile sevdiklerinizi de şımartın!

1968’den beri güvenilir formüller

Clinique, soğuyan havalarla birlikte nemini kaybeden; hassaslaşan ciltleri canlandırmak için cilt bariyerini güçlendirici yepyeni bir formüle sahip Moisture Surge’ü geliştirdi. Cilt bariyerini sadece 4 haftada yüzde 37 oranında güçlendirmeyi vaadeden jel kremli nemlendirici; her daim ışıldayan sağlıklı bir cilt sunmaktadır.

Yüzünüzü yıkadıktan sonra bile 10 kat derinliğe kadar ulaşabilen; canlı ve parlak bir cilt görünüm için 100 saat boyunca nemlendirme sağlayan yağsız bir formülü ile kullananların ciltlerine yeni yıl ışıltısı katmayı vaadediyor.

Yeni formülü ile Moisture Surge’ü deneyen kadınların yüzde 95’i; cildinin daha sağlıklı bir görünüme kavuşturduğunu söylüyor. Hyalüronik asit, aloe vera özleri ve aktif aloe suyu içeren yeni formül cilde nem, ışıltılı ve dolgun görünüm kazandırıyor.

Ne e yarıyor?

Aloe Vera Özü Fermenti

 • YENİ özel Aloe Vera Özü Fermentimiz, etik kaynaklar kullanılarak sertifikalı organik Aloe Özü Tozu, Laktobasil, ve Aktif Aloe Suyu kullanılarak oluşturulmuştur. Fermantasyon süreci; bu aktif maddeleri cilt tarafından emilen, besin açısından zengin, biyolojik açıdan kullanılabilir bir bileşene dönüştürmektedir. Aloe Vera Özü Fermenti, cildin nemi korumasına yardımcı olmaktadır.
 • Aloe Özü Tozu: Polisakkaritler açısından zengin ve fermantasyon işlemi sırasında besin kaynağı görevi gören sorumlu kaynaklardan sertifikalı organik Aloe.
 • Laktobasil: Aloe Özü ile beslenen ve fermantasyon işlemi sırasında biyolojik olarak dönüştürülen probiyotik bir maya.
 • Aktif Aloe Suyu: Aloe Vera Özü Fermenti hazırlamak ve büyütmek için kullanılmaktadır. Saf su, aloe barbadensis yaprağı özü ile aşılanır. Ardından cildinizin yatkınlığını artıran hem pozitif hem de negatif iyonik yükleri tutmak için güçlü bir etkileşim sağlamaktadır.

Hyalüronik Asit

 • Hyalüronik asit, önceki Moisture Surge 72 Saat Nem Koruma formülü de dahil olmak üzere tüm Moisture Surge ürünlerinde bulunan önemli bir bileşendir. Bu düşük molekül ağırlıklı parçacıklar, cildin nem tutma kapasitesini arttırmak için epidermise etkili bir şekilde nüfuz eder. Bu, su moleküllerini cilte tutmak için bir ‘nem deposu’ oluşturur.

Otomatik Yenileme Teknolojisi

 • Kafein ve Aktif Aloe Suyu ile formüle edilen bu teknoloji, cildin doğal iyonik ‘su pompalarını’ tetikleyerek cilde derinlemesine nüfuz eden kesintisiz nemlendirme için kendi nem kaynağını oluşturmasına yardımcı olur.

NemTutucu Süper Matrix

 • Bu görünmez polimer nemlendirici içerik, nemi ciltte tutar. Bunun için cilt üzerinde bir nem yüzeyi oluşturmaktadır.

Trehaloz + Sorbitol

 • Şekerden türetilen bu bileşenler, cildin hayati nem ile beslenmesine yardımcı olan “stratum corneum” a (korun) derinlemesine nüfuz eder.

Kim için: Her cilt tipi (1, 2, 3, 4)

Nasıl kullanılır?

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere temiz cilde uygulayın. Tek başına ya da maske altında, kuru noktalar üzerinde veya 5 dakikalık maske olarak kullanın.

Daha Sürdürülebilir Ambalaj: 30ml/50ml/75ml büyüklüğündeki kavanozlar camdan yapılmıştır. Sadece kapağı çıkarın, kavanozu durulayın ve geri dönüşüm kutusuna koyun.

Ciltte görünen değişimler

1 uygulamadan sonra:

 • Nem oranında yüzde 174 artış
 • Cilt parlaklığında anında iyileşme (panelistlerin %100’ü cilt parlaklığında iyileştirme gösterdi
 • Nemini kaybetmiş cilt, besleyici nemlendirme ile yatıştırılır ve rahatlar.

100 saat sonra:

 • Yüz yıkandıktan sonra bile cilt sürekli olarak nemlendirmektedir.

  4 hafta içerisinde:

 • Cildin bariyer gücünde yüzde 37 iyileşme
 • Daha dengeli cilt mikrobiyomu
 • İnce kuru cilt görünümünde iyileşme

ANTI BLEMISH INTRO KIT

Ciltteki sivilce ve leke görünümünün azalmasına yardımcı olmak için hassas ciltler için geliştirildi. Anti-Blemish Intro Kit; üç adımlı cilt bakımı rutini ile sivilce görünümünü azaltmaya yardımcı ürünlerini tek bir sette sunmaktadır.

Gözeneklerde biriken kiri ve fazla yağı temizleyen Anti-Blemish ailesi; salisilik asit ve asetil glükozamin içerikleri ile ciltteki kızarıklık ve sivilce görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Ayrıca derinlemesine temizlik sağlayan laminaria sacharina özü gibi sebum kontrolüne yardımcı içeriklerlerle; cildin daha canlı bir görünüm kazanmasına da destek veriyor. Kafein, sükroz, kola Nut özü gibi cilt hassasiyeti azaltmaya yardımcı olan bileşimlerle sivilcelerden geriye kalan kızarıklık ve hassas görünümü azaltıyor.

Kit, Clinique’in kuruluş mottolarından biri olan üç adımlı cilt bakım rutini ile tanışma fırsatı sunmaktadır.

 • İlk adımda derinlemesine temizleme ve arındırma sunan Anti-Blemish Solutions Cleansing Foam
 • Ciltteki yağlanmayı kontrol eden ve mat bir görünüm vaadeden Arındırıcı Tonik Losyon
 • Berrak ve temiz bir görünümü için All-Over Clearing Treatment nemlendiriciden oluşuyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir