Yeni yılda eviniz JYSK ürünleriyle ile ışıl ışıl olsun

Evin her köşesine dokunuyor

Gelecek yıla merhaba diyen JYSK, evler için ilham veriyor. Yeni koleksiyon, kalpler, köknar ağaçları ve yıldızlar gibi geleneksel, zamansız İskandinav yılbaşı parçalarından oluşuyor. Kendine has kırmızı şapkalarıyla büyüleyici İskandinav cücelerini bünyesinde barındırıyor.

Klasik yeşilin sofistike tonlarından kırmızının zengin tonlarına, beyaz ve sıcak ahşap renkleri ile geleneksel yılbaşını neşeyle kucaklıyor. Bir çok dekoratif ürün ile evinizin her köşesine yılbaşı dokunuşu getirmeye hazırlanıyor.

Ağaçlar ve Aydınlatmalar

Yılbaşı deyince ilk akla gelen yılbaşı ağacını süslemek bu dönemdeki en keyifli aktivitelerden biri. NIDUD yılbaşı ağacı sık dalları ile evinizin tüm havasını değiştirmeye aday. Kurulum kolaylığı sağlayan benzersiz özel tasarımlı MORGANIT ise süslemeye bile gerek duymayan led ışıklı ağarçlardan ve daha şimdiden en çok ilgi gören yılbaşı ürünlerinden. Işıklı ağaç çeşitleri görselliği kadar, merdivene tırmanmaya ve sabitlemekle uğraşmaya gerek kalmadan kolayca kurulum sağladığı için aynı zaman da çok da işlevsel. Çiçek dallı SANDROSE ve AGREBODA zamanlayıcı led ışıklı ağaçlar hem göz alıcı ışığı hem de pratikliği ile şimdiden iç ve dış mekanların zamansız dekorasyon tamamlayıcısı haline geldi bile.

Led ışıklı RHODOLIT yıldız fener hem iç hem de dış mekan alanlarında şık bir ambiyans oluşturuyor. Ledli fener çeşitleri ise işlevsel parçalar olarak dekorasyonu tamamlıyor. Daha küçük alanlarda ise BOB ve AUDHUMLE mini fenerler renkli seçenekleri yılbaşı coşkusunu yaratmayı başarıyor.

Mumlar & Şamdanlar

Geleneksel İskandinav söz konusu olduğunda, şamdan ve mumlar her mevsim dekorasyonun vazgeçilmezi oluyorlar. Yıldız mermer şamdan RUTILKVARTS, yılbaşı sofralarına elegan bir dokunuş yapıyor. Ahşap mumluk JOHAN natürel ve doğal bir hava yakalamayı sağlıyor. Kırmızı, yeşil, gül kurusu tonlarındaki mumlar ise bulunduğu alana derinlik ve dinamizim katıyor.

Mumların yanı sıra yılbaşı temalı tealightlar ile balkon ve dış mekan alanları ışıl ışıl parlıyor. Dekorasyonun tamamlayıcısı kırmızı ve gold tonlardaki çiçeklerden olan KLEMENTIN ise konumlandığı alana canlılık veriyor.

Dekoratif Ürünler

Kırmızı ve gold minderler, koltuk şalları ile bir yılbaşı atmosferini yakalamak mümkün. Bunun için kadife kumaşlardaki kırmızı yıldız desenli RIND ve yeni yıl temalı LUCIA kırlentler ile dekorasyon canlı ve dinamik hale geliyor.

Koleksiyonun en eğlenceli aksesuarları ise koleksiyonun imza ürünü olan yılbaşı Elf cüceleri. MUGGLESTEN yılbaşı cücesi şimdiden kışın favorisi. Kırmızı şapkalı elfler farklı boy ve renk seçenekleriyle satışta. İster ağaç süsü, ister dekoratif amaçlı kullanımı mümkün olan cüceler çocukların da şimdiden ilgi odağı.

Yılbaşı koleksiyonu JYSK mağazalarında JYSK.com.tr internet mağazasında.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir