Yves Rocher ile ‘evde kalın’ özel indirimi yakalayın!

Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuarları, ‘evde kalırken’de yanınızda!

Yves Rocher, internet sitesi ve mobil uygulamada tüm ürünlerinde net yüzde 30 indirim uyguluyor.

Evde kalmanın büyük önem taşıdığı bu zamanlarda, günlük koşuşturmacada fırsat bulamadığınız, zaman ayıramadığınız bakımları yapmaya ne dersiniz? Markanın cilt bakımından saç bakımına, renkli kozmetikten hijyene kadar birbirinden özel içerikli tüm ürünlerinde yüzde 30 indirim var.

Herkese uygun bir maske var 

Yaşlanma Karşıtı, Yoğun Nemlendirici, Ferahlatıcı, Arındırıcı, Leke Karşıtı ve Sarkma Karşıtı gibi birbirinden farklı maske çeşitinin arasından cildinizin ihtiyacını belirleyin ve günden güne daha pürüzsüz bir cilde “Merhaba” deyin!

Yaşlanma Karşıtı: Elixir Jeunesse Detoks etkili yaşlanma karşıtı maske, doğal cilt yaşlanmasına etki eden faktörlerle ve cildin yaşlanmasını hızlandıran ve artıran dış etkenlere karşı savaşır. Cildinizi anında arındırarak, daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar. Ciltteki yorgunluk izlerini azaltır, canlandırır ve tekrar nefes almasını sağlar.

İçeriğinde Yves Rocher Laboratuvarları’nın patentli buluşu olan Doğal Özümseme Teknolojisiyle elde edilen etkin bitkisel aktifler bulunur. Bitkisel formülünde bulunan Ultra Konsantre Afloya Özü’nden elde edilen aktifler, cilt tarafından tamamen özümsenir. Dermatolojik kontrol altında test edilen maske, yüzde 91 bitkisel içeriğe sahiptir. Mineral yağ, silikon ve renklendirici içermez.

Yoğun Nemlendirici: Hydra Vegetal Yoğun nemlendirici maskenin ferah ve nemlendirici jel yapısı cildi anında uyarır. Hafif ve ferahlatıcı formülü, cilt yüzeyine anında etki ederek kaybettiği sağlığı ve nemi geri kazandırır. İçeriğindeki doğal nemlendirici bileşenler tarafından cildinizi derinlemesine ve uzun süreli nemlendirir. İçeriğindeki akaağaç ve Mavi Agav Özsuları, nemi hapseden cilt hücrelerini harekete geçirerek derinlemesine nemlendirir. Cildinize ışıltı, canlılık ve ferahlık kazandırır. Dermatolojik kontrol altında test edilen maske, mineral yağ içermez.

Ferahlatıcı: Ferahlatan-Işıltı Veren Maske, cilde enerji verici bir ferahlık ve sağlıklı ışıltı kazandırır. İçeriğinde yalancı iğde bulunur. Dermatolojik kontrol altında test edilen maskenin formülü yüzden 95’den fazla doğal içeriğe sahiptir.

Arındırıcı: Arındıran Maske, cildi derinlemesine arındırır ve mat bir görünüme sahip olmasını sağlar. Fazla sebum azalır, gözenekler daha sıkıdır. Bitkisel içeriğinde Kaolin (Arıkil) bulunur. Dermatolojik kontrol altında test edilen maskenin formülü yüzde 92’den fazla doğal içeriğe sahiptir.

Leke Karşıtı: White Botanical Leke Karşıtı Gençleştirici ve Aydınlatıcı Uyku Maskesi ile cilt daha ilk günden itibaren daha yumuşak, nemlenmiş ve canlı bir görünüm kazanır. Gün geçtikçe ten rengi bütünleşir. Bitkisel formülü lekeleri gidermeye yardımcı olan beyaz meyankökü tozu ve kırışıkları gideren beyaz acı bakla özü içerir. Mineral yağ, renklendirici ve paraben içermez.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir