Yves Rocher’den 48 Saat Doğal Etkinlik Sunan Deodorantlar

Kıyafetlerde iz bırakmıyor

Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları, 48 Saat Doğal Etkinlik Sunan Yeni Roll-On Deodorantlar üretti. Yeni roll-on’lar, yazın en sıcak günlerinde ter kokusunu, cilde saygılı bir şekilde ve doğal terleme mekanizmasını bozmadan önlüyor.

Formülü yüzde 96’dan fazla doğal içeriğe sahip roll-on, kıyafetlerde sarı ya da beyaz leke bırakmıyor. Hafif dokuları sayesinde kurumasını beklemeden giyinebilirsiniz. Deodorantlar paraben, alkol ve alüminyum tuzu içermiyor.

Ferah-Organik Edülis

La Gacilly’de yetişen Organik Edülis ve kayın ağacı tozu içeren roll-on deodorant, ter kokusunu cilde saygılı bir şekilde önlüyor. İçeriğindeki kayın ağacı tozu, teri absorbe ederek cildin doğal terleme sürecine zarar vermeden ıslaklık hissini ortadan kaldırıyor. Ter kokusuna karşı 48 saat etkin koruma sunuyor. Temizlik, ferahlık ve güven hissi veriyor.

Hassas-Papatya

La Gacilly’de yetişen Organik Papatya ve kayın kayın ağacı tozu içeren roll-on, ter kokusunu hassas ciltlerin ihtiyaçlarına saygılı bir şekilde engelliyor. İçeriğindeki kayın ağacı tozu, teri absorbe ederek cildin doğal terleme sürecine zarar vermeden ıslaklık hissini ortadan kaldırıyor. Hassas koltuk altlarını yatıştırıyor. Kıyafetlerde sarı ya da beyaz leke bırakmıyor. Hafif dokusu sayesinde, kurumasını beklemeden hemen giyinebilirsiniz.

Arındırıcı-Taze Nane

La Gacilly’de yetişen Organik Taze Nane ve kayın ağacı tozu içeren deodorant, antibakteriyel özellik sunuyor. İçeriğindeki kayın ağacı tozu, teri absorbe ederek cildin doğal terleme sürecine zarar vermeden ıslaklık hissini ortadan kaldırıyor. Esansiyel yağlara sahip formülüyle temiz bir kokuya sahip. Hamile kadınların kullanımına uygun değil.

Yves Rocher Bitkisel Labarotuvarı’ında üretilen tüm formüllerin kalbinde bitkiler vardır. Ve yüzd 100 geri dönüştürülmüş plastikten elde edilen geri dönüştürülebilir ambalajları ile doğaya saygılı.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir