Yves Rocher’den detoks etkili üç yeni vücut peelingi

Vücudu canlandıran seri

Yves Rocher Bitkisel Laboratuarları’ndan yüzde 100 bitkisel tanecikler ile cilde zarar vermeden arındıran ve pürüzsüzleştiren yeni vücut peelingi serisi…

3 farklı seçeneği ile cildin tüm ihtiyaçlarına cevap veren ve yüzde 98 doğal içerik oranına sahip yeni vücut peelingi serisi, cildi yatıştırır, arındırır ve detoks etkisi sağlar.

Nemlendirici Arındırıcı Vücut Peelingi  

Kayısı çekirdeği tozu sayesinde cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir ve ciltte yenilenme sağlar. Ultra krem yapısı sayesinde gözenekleri tahriş etmeden derinlemesine temizleyerek cildi ölü hücrelerden arındırır. Haftada 1 yada 2 kez kullanarak ıslak vücudunuza dairesel hareketler ile uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Daha yoğun bir peeling etkisi için duşa girmeden önce kuru vücudunuza uygulayınız.

Ultra Nemlendirici Vücut Peelingi   

Karite yağı ve kabukları sayesinde tek bir uygulama ile cilt yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü geri kazandırır.  Yüzde 100 bitkisel tanecikler ciltte yenilenmeyi sağlar. Ultra yoğun krem dokusu sayesinde kuru ciltlere konfor ve yumuşaklık sağlar. Haftada 1 yada 2 kez kullanarak ıslak vücudunuza dairesel hareketler ile uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Daha yoğun bir peeling etkisi için duşa girmeden önce kuru vücudunuza uygulayınız.

Detoks Etkili Arındırıcı Vücut Peelingi 

İçerisinde bulunan bitkisel kömür sayesinde vücudu, şehir hayatının getirdiği dış etkenlerden derinlemesine arındırarak ciltte detoks etkisi yaratır. Krem dokusuyla cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir.  Haftada 1 yada 2 kez kullanarak ıslak vücudunuza dairesel hareketler ile uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Daha yoğun bir peeling etkisi için duşa girmeden önce kuru vücudunuza uygulayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir