30 milyon hyalüronik kapsül ve altın proteinlerden oluşan seri

Cildinizi gençleştirirken aydınlatıyor

İkonik cilt bakım bileşenlerinden hyalüronik asit Bioten’in doğal içerikleriyle Hyaluronic Gold serisinde buluştu.

Gücünü doğadan alan Avrupa’lı cilt bakım markası Bioten’in 30 milyon hyalüronik kapsül ve altın proteinlerden oluşan yüz bakım serisi; kırışıklık önleyici formülüyle cilt tonunu iyileştiriyor. Aynı zamanda cildinizin kaybettiği elastikiyeti geri kazandırıyor.

Güçlü yaşlanma karşıtı etkisiyle son zamanların öne çıkan cilt bakım trendlerinden hyalüronik asit; kırışık giderme, yara izi, akne ve güneş lekelerinde etki gösteriyor.

Aydınlık ve gençleşmiş bir cilt

Kırışıklıkları doldurmak, yüz çevrenizi yeniden tanımlamak ve cildinizi canlandırmak için oluşturulan Hyaluronic Gold serisinin formülü içeriğinde pirinç ve bezelye polipeptitleri bulunuyor. Kırışıklıkları doldurmak, yaşa bağlı koyu lekeleri ve renk eşitsizliklerini azaltmak için hyalüronik asit sentezini artıran polipeptitler etkin bir cilt bakım deneyimi vadediyor.

Bioten Hyaluronic Gold serisinde Gündüz ve Gece kreminin yanı sıra yüz serumu da bulunuyor. Hyaluronic Gold serisi 30 milyon hyalüronik kapsül, hyaluronik asit dolgusu, düşük moleküler ağırlıklı hyalüronik asit, hyalüronik asit stimülatörü ve kolajen stimülatörü içeriyor.

Bioten Hyaluronic Gold Kırışıklık Karşıtı Gündüz SPF10 & Gece Kremi

Hyaluronic Gold Gündüz Kremi, yüzde 85 doğal kökenli zengin içeriği sayesinde kırışıklıkların; yaşlanma nedeni ile oluşan koyu lekelerin; renk farklılıklarının görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki SPF10 sayesinde cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Gece kremi ise yüzde 93 oranında doğal kökenli içeriğiyle kırışıklıkların görünümünü azaltmaya katkı sağlıyor. Ççeriğindeki bileşenler sayesinde cildi kızılötesi (IR) ve görünür ışık spektrumları (VL) karşı koruyor. Fiyatı: 179 TL

Bioten Hyaluronic Gold Kırışıklık Karşıtı Serum

Hyalüronik asit, mineraller ve amino asitler açısından zengin fermente pirinç özü içeriyor. Ciltteki nem kaybını önlemek için formüle entegre edilen B3 vitamini; cildi pürüzsüzleştirmeyi ve kırışıklık görünümünü azaltmayı hedefliyor. İçeriğinde kullanılan ‘inci teknolojisi’ ile cilt tarafından hızla emilen serum her kullanımda aynı tazeliği ve güçlü etkiyi yaratıyor. Fiyatı: 189 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir