Acqua di Parma’dan ışıl ışıl noel koleksiyonu sürprizleri

Yeni yılda sevdiklerinizi şımartın

Acqua Di Parma’nın en sevilen kokuları, ünlü illüstratör Oamul’un yaratıcı tasarımlarında hayat bulan hediye paketleriyle, sürpriz yeni yıl hediyelerine dönüşüyor.

Çinli sanatçı Oamul’un modern bakış açısının yansıması olan yeniyıl koleksiyonu, Noel’in geleneksel ritüelini anımsatan festival ışıklarına öykünüyor. ADP’nin en sevilen kokularından oluşan Blu Mediterraneo, Colonia, Signature ve Le Nobile serileri tüm zarafeti ve ihtişamıyla gününüzü aydınlatıyor. Estetik paketler eşsiz hoşluktaki kokularla birleşerek, yeni yılda sevdiklerinizi şımartıyor.

Blu Mediterraneo, Akdeniz kıyılarının benzersiz manzarasının sembolü haline gelmiş Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Mirto di Panarea ve Fico d’Amalfi güneşin gökyüzünün ve denizin ahengiyle yaratılan kokuları cennetin kapılarını aralıyor. Arka planda mavinin huzur veren dokusu beyaz ve gümüşün ışıltısının ön plana çıktığı hediye kutuları her mevsim yazı yaşatıyor.

 • Blu Mediterraneo Coffret  Arancia Xmas 2020: 860 TL
 • Blu Mediterraneo Coffret Mirto Xmas 2020:  860 TL
 • Blu Mediterraneo Coffret  Fico De Amalfi Xmas 2020: 860 TL

Colonia’nın kökler ve gelecek arasında bağ kurmuş İtalyan stilinin özünü temsil eden kokusu yılbaşında sevdiklerinizi büyüleyeceğiniz anlamlı hediyeler arasında yer alıyor. Günlük rutininizin bir parçası haline gelecek Colonia sarı üzerine beyaz etiketli tasarımlı kutusuyla vazgeçilmez. Zarif ve sofistike narenciye kombinasyonu Colonia Essenza sarı zemin üzerine siyahın asil duruşu, lavanta tazeliği ve misk adaçayının rahatlatan birleşimi Colonia Futura yeşil etiketi ile doğayı temsil ederken ve serinin klasik yapısının simgesi Colonia Pura gümüşün parıltılı etiketi, her biri özel olarak tasarlanmış dört ayrı kutu ile karşımıza çıkıyor.

 • Colonia Essenza Coffret Xmas 2020: 1.220 TL
 • Colonia Coffret Xmas 2020:  1.220 TL
 • Colonia Essenza Pura Xmas 2020: 1.220 TL
 • Colonia Essenza Futura Xmas 2020: 1.220 TL

Duyuları harekete geçiriyor

En taze çiçeklerin ihtişamının temsilcisi Le Nobile, floral notaların baştan çıkarıcı kokusuyla yeni yılın en özel anlarına şahitlik ediyor. Çekiciliğin parfümü Rose, narin şakayık çiçeğinin görkeminden ilham alan Peona Nobile, zarif ve modern kadının cazibesini ortaya çıkaran Magnolia Nobile. Kadınların vazgeçilmez rengi pembe tonlarının arka planda olduğu tasarım kutuda ışıltılı gold etiketiyle muhteşem uyum yakalıyor. Her bir koku görkemli feminenliğini ortaya çıkartarak duyuları harekete geçiriyor.

 • Rosa Nobile Coffret Xmas 2020: 1.650 TL
 • Magnolıa Nobile Coffret Xmas 2020: 1.650 TL
 • Peonia Nobile Coffret Xmas 2020:  1.650 TL

Güneşin imzasını taşıyan ADP’nin efsanevi parfümü Signatures Oud ile derin duygulara tercüman oluyor. Işıltı ve zarafeti aynı anda ortaya çıkartan yüce koku, siyah ve beyazın zarif uyumunun buluştuğu klasik tasarım kutularda asaleti temsil ediyor.

 • Signature Oud Coffret: 2.200 TL

Satış noktaları: Beymen Zorlu, Beymen İstinyepark, Beymen Panora, Beymen Armada, Beymen Suadiye, Beymen Gaziantep, Beymen Vadi, Beymen Antalya Rixos, Beymen Hilltown
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir