Tadım’dan sağlıklı tatlı atıştırmalık: Ceviz İçi & Gün Kurusu

Yüksel lif ve demir kaynakları

Tadım, sağlığı tatlıya bağlayan yeni ürünü ‘Ceviz İçi & Gün Kurusu’nu aynı pakette buluşturdu. Yüksek lif ve demir kaynağı olan sağlıklı atıştırmalıklar ceviz içi ve gün kurusu, tatlı ihtiyacını en lezzetli şekilde karşılıyor.

Yoğun tempoyla geçen günlerde enerji veren besinler tüketmek sağlıklı ve zinde bir yaşam için büyük önem taşıyor. Tadım’ın ürün Ceviz İçi & Gün Kurusu, besleyici bir ara öğün olmasının yanı sıra vücudun tatlı ihtiyacını içerdiği doğal meyve şekeriyle en sağlıklı yoldan karşılıyor.

Güneşte kurutulan kayısılar, içeriğinde hiçbir katkısı maddesi olmadan en doğal haliyle Omega 3 bakımından zengin cevizle lezzetli bir ikili oluyor. Yüksek lif ve demir kaynağı olan ürün, günün her anında; ofiste, ara öğünlerde, çay/kahvenin yanında ve hazmı kolaylaştırmak için yemek sonralarında tüketilebilen en sağlıklı tatlı atıştırmalık olarak öne çıkıyor.

Birbiriyle uyumlu eşsiz lezzeti sayesinde; büyükler kadar miniklerin de severek tükettiği ürünlerden olan Ceviz İçi & Gün Kurusu, içerdiği vitamin ve minerallerle çocukların beslenmesine de katkı sağlıyor. İyi beslenmeyi hayatının odağına alanların vazgeçilmezi olan ceviz içi ve gün kurusu, değişen beslenme düzenine karşı vücudu desteklerken diğer yandan uzun saatler boyunca açlığa karşı da vücut direncini artırıyor.

Fiyatı (110 gr): 15 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir