Acqua di Parma’dan yeni kreasyon: Colonia C.L.U.B.

Anlamlı dört harften oluşuyor

Acqua di Parma, İtalyan yaşamının gerçek özüne övgü niteliğindeki yeni kokusu Colonia C.L.U.B.’ı sundu. Derin, sonsuz bir bağı ve en eşsiz anlardaki sevinci ifade eden Colonia C.L.U.B. her biri belli bir anlam taşıyan dört harften oluşuyor. Topluluk için (community) C, yaşam için (life) L, eşsiz için (unique) U, bağ için (bond) B.

Her notasıyla hem heyecan hem dinginlik veren Colonia C.L.U.B.; arkadaşlarla paylaşılan unutulmaz deneyimlerden doğan mutluluk, neşe, güven ve güçten ilham alıyor.

Daha en başından ayırt edilebilen limon ve bergamot notaları; kokuya ışıltılı bir cazibe veriyor. Birliktelik ve bağlılık duygusunu güçlendiriyor. Pembe meyveler, karabiber, shiso ve biberiye kokunun aromatik kalbi ile benzersiz bir uyum yakalıyor. Finalde, sedir ağacı ve miskin huzur verici notaları; sadece kendiniz olduğunuz için sevildiğinizde hissettiğiniz duyguyu anımsatıyor.

Colonia C.L.U.B.’ın şeffaf camdan yapılmış şişesi sadeliğiyle her zevke hitap ediyor. Silindirik kutunun yanı sıra hem etiketi hem de üst kısmı karakterize eden yeşil ton; kokunun aromatik notalarını yansıtıyor. Altın logo ve amblem ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.

Şişesi geri dönüştürülmüş cam ve plastikten; dış ambalajı yüzde 100 FSC sertifikalı kartondan ve etiketleri tamamen geri dönüştürülebilir malzemeden üretildi. Colonia C.L.U.B. sürdürülebilirlik anlayışını bir adım öteye taşıyor.

  • 100 ML : 2.100 TL
  • 180 ML : 2.900 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir