Remington Hydraluxe Pro serisi ısı kaynaklı hasarları ortadan kaldırıyor

Değiştirilebilir üç farklı aparatı var

Remington, kuruturken ve şekil verirken ısıdan etkilenmeyen; nemini daima koruyan saçlar için hdyracare sensör ve soğuk buhar teknolojilerini kullanan ‘Hydraluxe Pro’ serisini yarattı.

Sağlıklı saçlara giden yollardan biri de saçın nemini korumaktan geçiyor. Ancak kurutma ve şekillendirme gibi saçı ısıya maruz bırakan işlemler zamanla saçların yapısını bozarak; cansız saçlara neden olabiliyor. Remington, saçları nazikçe korurken profesyonelce şekillendiren Hydraluxe Pro saç kurutma makinesi ve düzleştirici ısı kaynaklı hasarları ortadan kaldırıyor.

Kuruturken koruyor

Pro Saç Kurutma Makinesi, işlem sırasında saçın sıcaklığını anlık olarak ölçüyor; ısıyı otomatik bir şekilde düzenliyor. Böylece aşırı sıcaklık artışının önüne geçerek; daha pürüzsüz ve ışıltılı saçlar tasarlamanıza yardımcı oluyor. Saç dostu farklı teknolojisi sayesinde nemlendirici bakım tanecikleri; saçın nem dengesini korumak için bariyer oluşturuyor. İyon özelliği ise kabarmanın ve elektriklenmenin önüne geçiyor.

LED ekranı, iki kademeli hız ayarı ve üç farklı ısı ayarı bulunan makine; güçlü bir dijital motora da sahip. Yüzde 50 daha hızlı kurutma için 160 km/saate varan hızlarda hassas bir hava akışı sağlıyor. (Standart bir Remington 2200W saç kurutma makinesine kıyasla)

Profesyonel bir fön, şık bir stil ya da sadece kurutma amaçlı kullanılabiliyor. Üstelik 2021 yılının en önemli ödüllerinden biri olan Pure Beauty Awards’un ‘en iyi yeni elektrikli ürün’ kategorisinde ödül kazandı.

Saçınızın her bir teli kontrol altında!

Hydraluxe Pro Saç Düzleştiricisi ise hydracare soğuk buhar teknolojisi sayesinde düzleştirme işlemi öncesinde saça serin bir nemlendirme yaparak yıpranmanın önüne geçiyor. Saçın daha yüksek su içeriğine sahip olması her bir telini rahatlatması ve tamamen kuru saça kıyasla şekillendirme için daha az sıcaklığa ihtiyaç duyması ve şekillendirmenin daha az geçişte en yüksek veriminin alınması anlamına geliyor.

Nemlendirici taneciklere sahip seramik kaplaması; mikro taneciklerini her temasta saçlara aktararak, saçların nem dengesini korumasına yardımcı oluyor. Isı hasarı endişesi olmadan, sağlıkla ışıldayan saçlara kavuşturuyor. Hassas ısıtma sistemi sayesinde hem saçları kolayca düzleştiriyor; hem de uzun süre kalıcı stiller yaratmayı mümkün kılıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir