Acqua Perfection’ın Yüksek Konsantrasyonlu Ürünleri ile Tanışın!

Doğal ve Temiz İçerik Felsefesiyle Öne Çıkıyor

‘Doğal ve Temiz İçerik’ kavramını merkezine alan ACQUA PERFECTION’ın serum odaklı ürünleri ve yüksek konsantrasyonlu formülleri, cilt sorunlarında fark yaratıyor.

Son zamanlarda artan serum kullanımı tüketicilerin gözünde ‘Doğru doz nedir?’  sorusunu da gündeme getirdi. Tüketiciler doğru serum içeriğine ulaşabiliyor ancak optimum dozun ne olması gerektiğine karar veremiyor. Bu bilinci yola çıkan Acqua Perfection, 5 serum formülasyonu, temizleme jeli, tonik ve nemlendirici krem olmak üzere 8 farklı ürünle ilk koleksiyonunu piyasaya sürdü.

5 Yaygın Cilt Problemine 5 Güçlü Çözüm

Aydınlatıcı ve Leke Karşıtı Serum, içerdiği %3 Arbutin ile cilt tonunu eşitlemeyi hedefliyor. Bu serum, arındırılmış yüksek konsantrasyonda Alpha Arbutin ve cildi aydınlatmaya yardımcı olan içerikler ile birleştirildi. Formülasyonunu güçlendirdiği Glikolik asit ile ciltteki kolajen seviyesini arttırır ve kırışıklık oluşumunun önüne geçer.

Aydınlatıcı ve Renk Tonu Eşitleyici C Vitamini Serum’un formülünde Kahverengi Deniz Yosunu (wakame) var. Bu özelliği ile ciltte detoks etkisi yaratıyor. Cildin savunma sistemini güçlendiriyor. Yoğun formüllü C vitamini ve yüksek konsantrasyonda alfa arbutin kombinasyonunu kullanarak cilt lekelerinin oluşumunu önlüyor.

Arındırıcı  Serum ise mat, pürüzsüz ve taze bir görünümü hedefliyor. Cildin sebum dengesini kontrol altına alarak akne oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Salisilik asitle ve çiçek özeleriyle güçlendirildi.

Yoğun Nemlendirici Hyaluronik Serum 3% hyaluronik asit kompleksi yanında kahve tohumu ve bitki özleri içeriyor. Bu sayede cildin nem oranını dengeliyor. Kırışıklık karşıtı bakım, cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı oluyor.

AHA %I0 + BHA %2 Peeling Serum, cildi ölü derilerden arındırıyor. Daha parlak ve eşit bir görünüm sağlıyor. Alpha Hidroksi Asitler (AHA) ve Beta Hidroksi Asitler (BHA) ve tahriş oluşumunu önlemeye yardımcı olan özel bileşenler içerir.

*Tüm ürünler parabensiz, alkolsüz, vegan, kokusuz ve hayvan deneylerine karşı sertifikalara sahiptir.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir