Everyday Beauty ile Her Gün Yeni Bir Güzelliğe Uyanın

Genç, Dinamik ve Parlak Cildin Sırrı Doğru Bakım Rutininde

Gündüzden geceye cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bakım serisi ile Everyday Beauty sağlıklı bir genç cilt hedefi ile yaşlanmayı erteliyor. Genç ciltlerin yaş almasına yönelik önleyici formülleri hayata geçiren marka, yenilikçi ürünlerini sundu.

Lansmana özel 10 ürün içeren ilk koleksiyon, cilt bakım rutinlerini basit ve etkili bir şekilde geliştirmeyi hedefliyor. Farklı cilt ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Temizleyiciler, nemlendiriciler, serumlar ve daha birçok ürün seçeneğiyle, herkesin kendi benzersiz cilt tipine uygun ürünleri bulması mümkün.

Acne Assasin

Gençlerin en büyük problemlerinden biri, akne ve fazla sebum oluşumu. Gözenekleri küçülten ve cilt bariyerini güçlendiren Acne Assasin, içeriğindeki salisilik aside ek olarak yulaf ve hedera sarmalı gibi doğal ekstreleri içeriyor.

Glow Baby/Booster Serum

3-O-Ethyl Ascorbic Acid içeren formulü ile cilde aydınlık ve daha parlak bir görünüm kazandırıyor. Gotu kola bitkisi ve dağ arnikası ekstreleri cildin yenilenmesine destek sağlıyor.

Eye-conic Serum

Gözaltı torbalarına doğal içeriklerle çözüm getiren ürün, kafein bakımından zengin. Formülü ile aydınlık ve dinlenmiş bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.

Multi-Warrior Face Cream SPF 50

Genç ciltlerin yaşlanmasına sebep olan UVA-UVB ışınlarına yönelik bir SPF ürünü. İçeriğindeki hyaluronik asit & panthenol & aloe vera desteği ile 4 etkiyi bir üründe topluyor.

Arbutin Super Star

Koyu leke problemi olan ciltler için ise yüksek arbutin ve niasinamid içeriyor. Günlük cilt bakımının olmazsa olmazlarından.

Va Va Voom Lash & Brow Serum

İçeriğindeki 8 adet tohum yağından gücünü alıyor. Yoğun görünümlü, uzun ve daha hacimli kirpikler ve belirgin kaşlar için kaş & kirpik serumu olarak doğal ve hafif bileşenlere sahip.

Miracle Cream

İçeriğindeki papatya çiçeği, aynısefa çiçeği, yeşil çay ve arnika gibi 7 çeşit bitki özünün yanı sıra hamamelis ve niasinamid var. Cilt bariyerini güçlendiren, ciltteki tahriş, yanma ve kızarıklığı gideren mucizevi bir kurtarıcı.

Tonik ve temizleyici jellerle tamamlanan koleksiyon, raflarda ve e-ticaret sitelerinde yerini aldı. Tüm ürünler parabensiz, alkolsüz, vegan, kokusuz ve hayvan deneylerine karşı sertifikalara sahip.

  • Acne Assasin Serum: 399 TL
  • Arbutin Super Star Serum: 399 TL
  • Glow Baby / Booster Serum:  449 TL
  • Eye-Conic Serum Fresh & Bounce Tonic:  449TL
  • Fresh & Bounce Gel 299 TL

ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir