Güzellik dünyasında yeni bir kavram: İnce Ayar

Nişantaşı’nda yeni bir güzellik adresi: Vivabelle

Güzellik dünyası, artık estetik cerrahi müdahalelere bağımlı olmadan en iyi halimize nasıl ulaşacağımızı araştırıyor. ‘Tweakments’ (ince ayar) kavramı literatüre girerken, Nişantaşı’nda akımın Türkiye’deki temsilcisi Vivabelle Beaute Güzellik Merkezi kapılarını açtı.

Tweakments terimi ince ama etkili kozmetik iyileştirmelere yönelik artan arzuyu yansıtıyor. Vivabelle’de de vücudu gençleştirmeyi, şekillendirmeyi ve tonlamayı vaat eden en son yüksek teknoloji prosedürleri uygulanıyor.

Yüksek teknolojili yeni nesil güzellik bakımları

LED Işık Terapisi, cilt sağlığını iyileştirmek, uzun süreli gençliği desteklemek için kolajen, elastin ve hyaluronik asit üretimini teşvik ediyor. Hücresel onarımı uyaran terapide kırmızı ışık kolajen üretimini destekliyor. Mavi ışık ise güçlü anti-bakteriyel özellikleri ile ciltteki tıkanıklıkları gideriyor.

‘Sadece güzelleşmekle kalmayacak, yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz’ mesajıyla kişiye özel cilt analizi yapılıyor. İhtiyaca yönelik dermokozmetik ürün ve maskeleri, Hydrafacial, Hydrapower, O2derm bunlardan bazıları. LED Işık Terapisi ve kolajen üretimini uyaran Oksijen Terapisi, kişiye özel olarak programlanıyor.

Vücut şekillendirme ve gençleştirme

Vivabelle Beaute Güzellik Merkezi, etkili araçlarla kilo verme çabalarını destekliyor. Radyofrekans (RF), Manuel Lenf Drenajı, Infrared Sauna, vücut sargıları ve Venus Legacy ile yüz, vücut, boyun, selülit bölgesi hedef alınıyor. Warpsculpt teknolojisi ise yağ hücrelerini parçalayarak uzun vadede yağ tutumunu engelleyen çözümlere sahip. Uygulamalardan hemen sonra günlük aktivitelere devam etmek mümkün.

Kirpikten tırnağa güzellik

Özel kirpik tasarım teknikleriyle doğal güzelliği ön plana çıkarmak için çeşitli uygulamalar da var. Kirpik kıvırma, boyama, kirpik botoxu 3D ve 6D kirpik uzatma sık tercih ediliyor. Kalıcı kirpik maskarası, Hipoalerjenik kirpik uzatma ve kirpik dökülmesi tedavisi ile göz alıcı sonuçlar elde ediliyor.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir