Ağız kokusunu önlemede aloe vera desteği

AloeDent ile Temiz Bir Nefes

AloeDent, Aloe Vera’nın yatıştırıcı etkisi ve doğal nane özleriyle ağız sağlığınıza taze bir destek sunuyor.

Sosyal hayatımızda insanları en çok rahatsız eden konulardan biri ağız kokusudur. Zaman zaman yediğimiz yemeklerden dolayı istenmeyen ağız kokuları ulaşabiliyor. Kimi zaman bu korkudan dolayı istenilen yemeklerden kaçınılabiliyor, yemeklerin zevkini çıkarılamayabiliyor.

Araştırmalara göre aloe vera, zararlı bakterileri kontrol ederek iltihabı azaltıyor. Diş etlerini koruyor ve  nefesi tazeliyor. Bunun yanında diş ve diş eti ağrısını hafifçe yatıştırabilen doğal bir temizleyicidir.

AloeDent Ağız Bakım Suyu içeriğindeki doğal Tree Tea Oil ağız kokusuna karşı koruyor.  Gotu Kola ise diş etlerinin onarılmasını destekliyor.

AloeDent Ağız Bakım Suyu ağızdaki kötü kokuyu azaltmanın yanında plak ve tartar oluşumunu da önler. Ağız hijyeninizi ve diş sağlığınız için özel formülüyle size destek olur. Kalıcı bir bakım için AloeDent Diş Macunu ile AloeDent Ağız Bakım Suyu’nun beraber günlük olarak düzenli kullanılması önerilir.

Florür, SLS ve Alkol içermez.

Kullanım Şekli

Kapağı yanlardaki işaretli yerlerden sıkıp çevirerek açınız. Kapağı doldurup, ağzınızı iyice çalkalayınız ve tükürünüz. Uyarılar: Yutmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. 6 yaşından küçük çocukların kullanımı tavsiye edilmemektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir