ALTERNA Caviar Serisi, saçı havyar özü ile zenginleştiriyor

Saçlarda lüks bakım

Kusursuz görünen saçlar, mükemmel bir bakıma ihtiyaç duyar…  Profesyonel saç bakım alanında en üst segmentte yer alan ALTERNA; cilt bakım teknolojilerini saça taşıyan değerli içerikler ve üstün formüller sunmaktadır.

Caviar Anti-Aging portföyü, en yenilikçi ve etkili cilt bakım ürünlerinden ilham alınarak geliştirilen bakım ve şekillendirme ürünlerinden oluşuyor. Seri; zengin omega-3 kaynağı havyarın besleyici özellikleri ve patentli enzim teknolojileri ile saçlarda ilk kullanımdan itibaren değişim yaratıyor.

ALTERNA formülleri, lüks ham maddeleri ve Age-Control Kompleksi®, Enzymetherapy ve Deniz İpeği teknolojilerinin bir araya gelmesiyle elde ediliyor. Age-Control Kompleksi® havyar özü ve antioksidanların tescilli karışımı ile saça olgunlaşma sürecinde kaybettiği hayati bileşenleri yeniden kazandırıyor. Bu sayede canlılık, esneklik ve kolay tarama sağlıyor.

Caviar Yenileyen Nem Veren Saç Şampuanı

Ürün, daha sağlıklı ve genç görünümlü saçlar yaratıyor. Kolay tarama sağlamak, yumuşaklığı, parlaklığı ve dokuyu geliştirmek için neme susamış saçları nemlendiriyor. Kuru ve kırılgan saçlar için uygun.

Caviar Yoğunlaştırmaya Yardımcı Şampuan

Saça daha dolgun bir görünüm kazandırmak için Red Clover Densifying Kompleksi ile formüle edilmiştir. Bu sayede düzenli kullanımda saç dokusunda ve yoğunluğunda iyileştirme sağlıyor. Seyrekleşen saçlar için ideal çözüm sunuyor.

Caviar Hacim Artıran Şampuan

Marine Plumping Kompleksi ile saçın doğal hacmini anında geri kazandırmaya yardımcı oluyor. Bu özelliği ile an ince ve zayıf telli saçlar için uygun.

Caviar Renk Koruma Şampuan

Ürün, Dual Capture Kompleksi sayesinde, renk akmasını engelliyor ve saça nem sağlıyor. Üstelik 70 güne kadar kalıcı canlılık ve parlaklık sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Saçı nemlendirirken aynı zamanda pürüzsüzleştiriyor ve parlaklık kazandırıyor.

Caviar Bağ Onarım Şampuan

Yıpranmış saç tellerini onarmak ve yeniden inşa etmek için tasarlanmıştır. Saça ihtiyaç duyduğu nemi saça kazandırıyor. Saçı güçlendirerek ileride meydana gelebilecek hasarlara karşı korumaktadır. Ayrıca klinik deneyler de ürünün, saç kırılmalarını yüzde 99’a kadar azalttığını kanıtlıyor.

Caviar Yatıştırıcı Elektriklenmeyi Önleyici Saç Kremi

Gençlik dolu ipeksi saçlar yaratan besleyici yağların karışımı ile formüle edilmiştir. Pürüzsüz saçlar için saçı etkileyen nem seviyesini kontrol altına almaya yardımcı oluyor ve bu etkisini 72 saate kadar koruyor.

ALTERNA serisi ürünleri, profesyonel kuaför salonlarından temin edilebilmektedir.

www.alternahaircare.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir