Anneler Günü’nde ona sağlıklı bir cilt hediye edebilirsiniz

Sizi de Clinique ile anneniz mi tanıştırdı?

Alerji testlerinden geçirilmiş, parfüm, fitalat ve paraben içermeyen formülleriyle cildin en iyi dostlarını bir araya getiren Clinique, bu yıl annenize en iyiler seçkisini sunuyor. Bir zamanlar sizin cildinizi güvenle Clinique’e teslim eden annenizi bu yıl Clinique ile şımartın!

Clinique, sağlıklı ve ışıldayan bir cilt için doğru ürün kombinasyonları ve bakımın tamamlayıcı niteliğindeki makyaj ürünleri sunuyor. 1968’den beri güvenilir formüller üzerinde çalışan Clinique’i içiniz rahat bir şekilde annenize önerebilirsiniz!

Markanın tüm dünyada en çok sevilen cilt bakım ve makyaj ürünlerinden oluşan seçkisinde neler var? Özel ışıltılı çantasıyla birlikte Anneler Günü için raflarda yerini alıyor. Kitin içerisinde Moisture Surge 72 Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici Krem, Take The Day Off Göz ve Dudak Makyaj Temizleyici, Smart SPF15 Akıllı Koruma Teknolojili Gündüz Kremi, High Impact Çift Taraflı Maskara Bazı + Maskara, Rinse Off Temizleyici, Even Better Lip Pop Ruj Delicate Rengi, Cheek Pop Allık, Fresh Pressed C Vitaminli Toz Temizleyici, Dramatically Different Nemlendirici, Arındırıcı Losyon Tonik No: 3, Liquid Facial Soap Mild Temizleyici ve Simli Makyaj Çantası yer alıyor.

Bu sınırlı sayıdaki kit Anneler Günü’ne özel indirimli fiyatıyla 1.116 TL yerine 399 TL. Ayrıca Anneler Günü’nde tüm sağlıklı cilt bakım ve makyaj ürünlerinde geçerli yüzde 30 indirim sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir