Anneler Günü’nde onu Nuxe Huile Prodigieuse® ile tanıştırın

Annenize doğadan bir hediye!

Kokusuyla bağımlılık yaratan çok amaçlı kuru yağ Nuxe Huile Prodigieuse® cildi, vücudu ve saçı tek adımda besliyor, onarıyor ve güzelleştiriyor. Vaktini değerli kullanan, tek üründen birden çok fayda sağlayan anneleriniz için vazgeçilmez bir seçenek!

Çok yönlü ve çok amaçlı kuru yağ, tek adımda onarma, besleme ve cildi, vücudu, saçı güzelleştirdiğini kanıtladı. Bu besleyici bakım hepsi botanik kökene sahip 7 değerli yağı bir arada sunuyor: Tsuba (nemlendirici), Argan (onarıcı), Makademya (besleyici), Hodan (yumuşatıcı), Kamelya (nemlendirici), Fındık (koruyucu), Tatlı Badem (yumuşatıcı).

Şimdi 50 ml şişesinde

Geçtiğimiz yıl, Huile Prodigieuse® Florale hayatımıza pembe bir ışıltı kattı. Taze çiçeksi ve feminen bir kokuya sahip bu versiyon anında popüler oldu ve yağ satılan eczanelerde ünlü büyük kız kardeşinin yanında yerini aldı. Bu değerli tepkiyi ödüllendirmek için Nuxe Huile Prodigieuse® Florale’i yeni 50 ml’lik şişesinde sunuyor. Nereye gidersek gidelim, ofis çekmecemizden bavullarımıza pratik boyuyla bize eşlik edebilecek. Greyfurtun canlı notaları, portakal çiçeği ile manolyanın çiçeksi ahengi ve beyaz miskin kadifemsi tonu bizim vazgeçilmez koku izimiz olacak.

Koleksiyoner anneler için farklı bir öneri

Nuxe Fransız sanat ve tasarım okulu Penninghen öğrencilerini yaratıcılıklarını serbest bırakmaya davet etti ve sınırlı sayıdaki ikonik yağ şişesini yazın sembolüne çevirmelerini istedi. Paris’in merkezinde yer alan Penninghen, prestijli sanat enstitüsü olarak Fransa’daki ve dünyadaki geleceğin yetenekleri yetiştiriyor. NUXE kültleşen Huile Prodigieuse® şişesini yazdan ilhamını alan bir tasarımla donatmak için bu kreatif yeteneklere yeni bir proje ile gitti.

Sonuç ise muhteşem! Izgara desenli ve hafif dalgalı efektle birlikte turkuaz rengi ikonik şişede tazeleyici bir su sıçratma etkisi yaratıyor. Sanat dünyasında çok sevilen bir temayı ve feminen güzelliği yansıtan 3 farklı yüzücü huzurlu bir ortamda yer alıyor. Turkuaz, sarı ve mercan: Made in France’ın sembolü olan bu üç renk bu değerli üç tasarımdaki güzelliği ortaya çıkarıyor. Metalik kapak ise senkronize edilmiş etkiye sahip su perisi kostümleriyle bir araya geliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir