Anneler Günü’nün en güzel hediyesi Reset gençlik serumu

Gençliğini çocuklarına veren annelere sadece güzellik hediye edilmeli!

Tüm çocukların annelerinden aldığı bir güzellik sırrı vardır. Yıllarca onların makyaj malzemelerini, parfümlerini karıştırıp bilgi sahibi olduk. Bu yüzden Anneler Günü’nün her zaman ‘güzellik’le bir ilgisi var! Hediye seçimini ona gençliğini geri vererek yapmak kadar dokunaklı bir hediye daha yok!

Önerimiz, bu yılın gençlik mucizesi olarak da anılan L’Occitane Reset Göz Çevresi Serumu. Göz çevresi için formüle edilen yeni Overnight Göz Çevresi Gece Serumu, yorgun görünümlere çok kısa bir süre de elveda ediyor.

Göz çevrenizi yenileyin

Geçtiğimiz yıl Reset Gece Serumu ile güzel bir cilt çıtasını en yukarı taşıyan marka, bu yıl Reset Gece Göz Çevresi Serumu ile (Overnight Reset Eye Serum) sadece kırışıklıkları değil, şişkinlikleri, koyu halkaları, ince çizgileri de düzeltmeye geldi.

Sadece bir gecelik kullanım sonrası bile etkilerini görülebilen serum, ölmez otu esansiyel yağı, mercanköşk özü ve dişotu özü ile annenizin cildni her gece yeniden gençliğine döndürecek.  Maya özü ile zenginleşen, kokina, gotu kola, kadife çiçeği, meyankökü ve at kestanesi ile cilt tonunu eşitleyen ürün, kafein içeriğiyle de gençliği gözlere taşımaya hazır.

Overnight Reset Eye Serum

Serum, ölmez otu esansiyel yağ ile zenginleştirildi ve  altın baloncuklardan oluşuyor ama yüzde 90 su fazı ile yağlı bir his bırakmıyor. Mikro akışkan kapsülleme tekniği ile içindeki sıvıyı hapsederek kullanıyor. Ciltte mükemmel hızda eriyen, yarı saydam ve kokusuz 1.600  baloncuk barındıran Reset Eye Serum ile ilgili klinik deneyler gösteriyor ki; sadece bir haftalık kullanım sonrası koyu halkalar ve kırışıklık görünümü azalıyor, göz çevresinin ışıltısı artıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir