Anneliğin keyfini çıkarırken Mustela Çatlak Önleyici Bakım Serisi yanınızda

Çatlaklara doğal dokunuş

Doğum ve hamilelik anneler için unutulmayacak, beraberinde vücutta da bazı değişimlere neden olabilen bir dönem. Bu değişimlerin başında ani kilo alıp verme, genişleyen vücut, gerginliğini ve elastikiyetini kaybeden cilt sorunları geliyor.

Mustela cilt esnekliğinin korunmasına yardım eden; doğal kökenli içeriklerden oluşan Çatlak Önleyici Bakım Serisi’ni öneriyor. Anne adayları ve yeni anneler için cilt bakımlarında güvenilir içerikler sunuyor.

Ürünler 450 testten geçiyor

Bebek bakımı anne karnında başladığı için tüm Mustela ürünlerinde olduğu gibi anne ürünlerinde de şüpheli hiçbir madde bulunmuyor. Rafa çıkmadan önce 450’den fazla testten geçiyor, güvenlik ve etkinlikleri onaylanıyor. Ayrıca bağımsız bir toksikoloji uzmanı tarafından da onay veriliyor. Hamilelik döneminde ve doğum sonrası emzirme döneminde güvenle kullanılabilen seri; alkol, kafein, paraben, bisfenol gibi riskli maddeler içermemektedir.

Seri, yüzde 97 oranında doğal kökenli içeriklerden oluşuyor. Ürünler içeriğindeki patentli Maracuja meyvesi sayesinde cildin esnekliğini korumaya ve artırmaya yardımcı oluyor. Üçlü etkisi ile çatlaklara karşı korurken, esnekliği artırıyor ve deriyi güçlendiriyor.

Seri, annelerin farklı ihtiyaçlarına yönelik yağ, serum ve kremden oluşmaktadır.

Hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

Yağ 105 ml: 159.90 TL

Krem 150 ml: 249.90 TL

Serum 45 ml: 159.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir