Lionesse Kokulu Saç Fırçaları ile saçlarda bahar kokusu

Elektriklenmeyi önlüyor ve saça bakım yapıyor

Tarko Kozmetik, Lionesse markasının yeni fırçaları ile saçlarda devrim yaratıyor… Geliştirilmiş antibakteriyel materyallerle üretilmiş fırçalar; tüm saç tiplerine uyumlu yapısıyla bahar enerjisinin saçlarda hissedilmesini sağlayacak.

Zorlu bir seneden sonra saçlarımızın da iyi hissetmeye ihtiyacı var. Lionesse Kokulu Saç Fırçaları, saçlarımıza mis gibi bahar çiçeklerinin kokularıyla canlılık katacak.

Ferah bir rahatlama sağlayan Lavanta, baharın habercisi olan Yasemin ve tepe noktası beyaz ve kırmızı gül olan ve saçlarda uzun süre kalıcılık sağlayan Gül kokuları ile fırçalar; açları açma özelliği ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda elektriklenmeyi de önlüyor.

Tüm saç tiplerine uygun olan Lionesse Kokulu Saç Fırçaları saç derisine masaj yapıyor. Saça canlılık ve parlaklık sağlıyor, yağlı bir görünüm vermiyor. Elektriklenmeyi önler ve saça bakım yapar. Yumuşak uçları sayesinde saçların kırılmadan ve yıpranmadan kolayca açılmasını sağlar. Fırça açıldıktan sonra 6 ay boyunca kokmaya devam ediyor.

Lionesse Kokulu Taraklarına Kozmetik marketler, Trendyol ve Eve’den ulaşabilirsiniz. Ayrıca alacağınız Lionesse kozmetik ürünleri için  https://www.instagram.com/lionesse.tr/ adresine mutlaka göz atın.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir