Radika Aromaterapi Yeshim Koleksiyonu ile şifa sunuyor

Doğanın mucizevi etkisi

Radika Aromaterapi; kanserle savaşmış ve hala savaşan kadınların oluşturduğu Pembe İzler (Pİ) Kadın Kanserleri Derneği bünyesinde bir araya gelen girişimci kadınların yarattığı bir marka.

Marka; doğal Yeshim Koleksiyonu ile kanser hastalarının tedavi sürecinde karşılaştıkları yan sorunlara şifa olmayı amaçlıyor.

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Nazım Tanrıkulu’nın desteğiyle hazırlanan koleksiyonun tamamı doğal içeriğe sahip. Tamanı yağı, aynısefa yağı, argan yağı ve aynısefa yağı gibi onlarca bitkinin mucizevi etkilerinden yararlanılarak hazırlanan bu koleksiyon, kanser hastalarının tedavilerinde en sık karşılaşılan saç ve kaş dökülmesine yönelik ürünleriyle dikkat çekiyor.

Radika Aromaterapi Yeshim koleksiyonunda yer alan uçucu yağlar kan dolaşımını hızlandırarak iyileşme sürecini desteklerken; antibakteriyel ve hücre yenileme özellikleriyle de doğal şifa dağıtıyor.

Koleksiyonda neler var?

  • Saç derisinde yaşanan sorunları gidermeye yardımcı olması amacıyla üretilen saç derisi bakım serumu
  • Tırnak ve tırnak etlerindeki kuruluk nedeniyle ortaya çıkan problemler için tırnak bakım serumu
  • Dökülen kaşları beslemek amacıyla üretilen tırnak bakım serumu
  • Kişisel temizlik süreçlerinde cildin yıpranmaması için önerilen kastil sabunu
  • Yanıklar ve yaralar için de onarıcı balm

Yakın zamanda ise; saç derisi bakım maskesi, vücut bakım serumu, ağız bakım suyu, doğal deodorant ile uykusuzluk ve bulantı gibi sorunlar için özel ürünler satışa sunulacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir