Arzu Kaprol Sacred-Kutsal İlkbahar Yaz 2023

Arzu Kaprol ile plajlar renkleniyor

Arzu Kaprol Sacred-Kutsal İlkbahar Yaz 2023 koleksiyonu; renkleri, desenleri ve yazın konfor sunan kumaş kullanımlarıyla plajları renklendiriyor.

Tamamı Anadolu’da ve geleneksel yöntemlerle, sosyal girişimcilik sistemine katkı sağlayarak üretilen kumaşlardan oluşuyor. K by Kaprol beachwear koleksiyonunda plaj modasının anahtar kelimeleri var! Rahatlık ve şıklık bu koleksiyonda yeniden yorumlanıyor.

2023 yılında, plajlarda bikini ve mayoları tamamlayan elbise, tunik ve kaftanlar, şehir hayatına konfor ve canlılık katıyor. Hafif kumaşların, özgün detaylarla harmanlandığı tasarımlar, gardıropların vazgeçilmezi olmaya aday. Neonlar, çiçek desenleri, doğanın yansımaları yeniden yorumlanıyor.

Kaftanlar, ince vual, ham pamuk ve ipek detaylarla zenginleşiyor. Yaşayan ve yaşatan renkler ile formlar, koleksiyonunun öne çıkan diğer özelliklerinden.

Koleksiyon, sürdürülebilirlik esaslarına dayanan tasarım ve üretim süreçlerinden geçti. Saf ve doğal liflerle, yavaş üretim yöntemleri kullanıldı. Pantolon ve elbisele, plajda konfor ve şıklığı birleştirmek isteyenlerden tam not alıyor. Geleneksel dikim yöntemleri, tasarımlarda fark yaratıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir