Arzum Trendcare Wag maşası ile saç trendlerini yakalayın

45 saniyede hazır!

Bu bahar yılın saç trendlerinden geniş, belirgin, doğal görünümlü dalgalar ve kusursuz bukleler ile göz kamaştırmaya ne dersiniz? Arzum’un web’e özel yeni ürünü Trendcare Wag Maşası ile kıskandıran dalgalar ve bukleler yaratarak saçlarınızla trendleri yakalayın.

Trendcare Wag Maşası seramik kaplı şekillendirici plakaları sayesinde ısının saçınıza eşit dağılmasını sağlarken; maksimum korunmasına yardımcı olur. Akıllı zamanlayıcısı 8 saniyede sesli uyarı vererek; saçta ne kadar süre bekletilmesi gerektiğini hatırlatır. Bu sayede saçlarınızın aşırı ısıdan yıpranmasını engeller.

Her saç tipine uygun sıcaklık ayarı olan ürünün sıcaklık kontrol düğmeleri sayesinde; saçınıza en uygun sıcaklığı LED ekranından takip ederek seçebilirsiniz. Üstelik hızlı ısınma özelliği ile sadece 45 saniyede kullanıma hazır!

Trendcare Wag Maşası’nın kullanımı da güvenli. Cihazınızı açık unuttuğunuz durumlarda 30 dakika sonra otomatik olarak kapanır. Böylece hem oluşabilecek kazaların önüne geçer, hem de enerji tasarrufu sağlar.

Trendcare Wag Maşası’na arzum.com.tr ve tüm online platformlardan ulaşabilirsiniz.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir