Ashley Joy Güçlendirici Şampuan ile dört etki bir arada

Dökülmeyi önlüyor, canlandırıyor, parlaklık veriyor, yeniden yapılandırıyor

Havaların git gide soğumasıyla saçlar gücünü kaybeder, matlaşır. Buna ek olarak gücünü kaybeden saçlar da yoğun dökülme de baş gösterir. Ashley Joy, özel bir formülle geliştirilen ve aynı anda 4 farklı etkiye de sahip olan Güçlendirici Şampuan’ı ile kış mevsiminde yıpranan ve gücünü kaybeden saçların imdadına yetişiyor.

Çok özel bitki özleri ve vitaminler içeren bu şampuan, mat ve gücünü yitirmiş saçları eski göz alıcı görünümüne kavuşturuyor; dökülme problemini de ortadan kaldırıyor. Gücünü kaybeden saçların yeniden yapılanarak güçlenmesini sağlıyor. Tüm bunlara ek olarak saçtaki yaşlanmayı geciktiren performansıyla da zamanın etkilerini saçlardan arındırıyor.

İçeriğinde neler var?

Formülünde yer alan sarımsak, ısırgan otu, zeytin yaprağı ekstraktı, kafein, keratin şampuanın gücüne güç katıyor. Sarımsak özleri, saç dökülmesini engelleyen en güçlü aktif olmasının yanı sıra saç derisini de güçlendiriyor. Saç kaybını önleyen ısırgan otu, saç köklerindeki kan akışını da artırarak saçların daha hızlı uzamasını sağlıyor.

Keratin her yıkamada saç tellerine kusursuz bir şekilde bakım yapıyor. Yıpranarak incelen saç tellerini kalınlaştırıp, dolgunlaştırıyor. Saçlardaki kırıkların azalmasında da büyük bir rol üstleniyor. Kafein özleri ise saç derisine nüfuz ederek saçı canlandırıyor. Aynı keratin gibi saç tellerinin dolgunluk kazanmasına destek oluyor. Zeytin yaprağı ekstraktı dökülmeyi engelliyor. Hızlı bir şekilde yeni saçların oluşmasını sağlayarak, saçların çoğalmasına ve gürleşmesine etki ediyor.

Ürüne www.ashleyjoy.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ashley Joy Güçlendirici Şampuan (400 ml.) fiyatı: 154.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir