Her anınıza eşlik edecek Nars Orgasm Koleksiyonu ile ışıldayın!

Nars Orgasm Koleksiyonu yeni ürünleriyle büyülemeye devam ediyor

Orgasm Koleksiyonu; Orgasm Rising Eyeshadow Palette, Orgasm Four Play Blush Quad, The Multiple, Orgasm Thrills Lip & Cheek Set ve Mini Orgasm Blush & Lip Duo’dan oluşuyor. Her anınıza eşlik edecek Orgasm Koleksiyonu ile ışıldayın!

Orgasm Rising Eyeshadow Palette

İfadenize anlam katmak ve bakışlarınızı boyutlandırmak için mat, saten ve parıltılı tonlara sahip. Yenilikçi far pigmentleri, tek dokunuşta yüksek etkili şekilde gözleri canlandırıyor. İkonik şeftali pembe Orgasm’ın yanı sıra gözleri ön plana çıkarmak için ustalıkla seçilmiş sıcak tonlar Orgasm Rising Eyeshadow Palette’te buluşuyor.

Orgasm Four Play Blush Quad

İkonik Orgasm tonu ve yanaklara boyut kazandıran pembe tonları ile ışıltı katıyor. Işığı yansıtan özelliği, pigmentin en gerçek halini ortaya çıkarmak için aydınlatıcı formül ile buluştu. Paletten istediğininiz rengi tek başına ya da karıştırarak kullanarak makyajınıza ışıltı ekleyin.

The Multiple

NARS’ın en beğenilen tonu Orgasm’a yeni pembe bronz tonu eşlik ediyor. Krem formdan toza dönüşen formülasyonu ile çok amaçlı. The Multiple ürünleri gözlere, yanaklara, dudaklara ve vücuda kolayca uygulanabiliyor. Ciltte yağlı bir his bırakmayan ürünler, doğal bir ışıltının kaynağı oluyor.

Orgasm Thrills Lip & Cheek Set

Doğal bir ışıltı için ihtiyacınız olan her şey Orgasm Thrills Lip& Cheek Set’te! Orgasm Afterglow Dudak Balm’ı, dudakları nemlendirirken altın ışıltılı bir şeftali pembesi tonuyla dudakları buluşturuyor. Orgasm Mini Blush yanaklara doğal ışıltılı bir pembelik katıyor. Profesyonel uygulama için Mini Blush Brush ile makyajınızı tamamlayın.

Mini Orgasm Blush & Lip Duo

Ödüllü, altın ışıltılı şeftali pembesi tonuna sahip Orgasm Blush şimdi sınırlı sayıda üretilen Mini Orgasm Blush& Lip Duo Set ile sunuluyor. Doğal görünümlü ipeksi yanaklar için Mini Blush içeren set,  8 saatlik nemlendirme özelliği olan  dudakları parlaklığa kavuşturan Afterglow Lip Shine ile lanse ediliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir