Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu

Göz alıcı kaşlar, hacimli ve uzun kirpikler

Ashley Joy, bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü; yüzde 100 yerli üretim bakım ürünleri ile ilgi görmeye devam ediyor. Marka, Kaş & Kirpik Bakım Serumu ile seyrelen, zayıflayan, dökülen kaşlara destek veriyor. Kirpiklerin de hayal edilen hacimde ve dolgunlukta olmasına yardımcı oluyor.

Dipten uca güçlü 

Serum, güçlü ve etkili içeriklerle geliştirilen özel formülü sayesinde daha dolgun kaş ve kirpiklere sahip olmanı sunuyor. İçinde arginine, keratin, biotin ve B12 özleri başta olmak üzere; etkili birçok önemli bileşen var. E vitamini kaş ve kirpiklerinin dökülmesini önlerken; Niacinamide  kaşlarının daha bakımlı ve daha canlı görünmesini destekliyor.

Arginine, Keratin, Biotin ve B12 bilemişi, daha uzun ve hacimli kirpiklere hayat verirken, kaşlarının da güçlenerek yeniden yapılanmasını tetikliyor. Provitamin B5 adeta bir bariyer etkisi gösteriyor. Dış etkenlerin kaşların ve kirpiklerine zarar vermesini engelliyor; kırılmalarına, yıpranmalarına, dökülmelerine karşı onları özenle koruma altına alıyor. Ürün, paraben içermiyor.

Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu’nu detaylı bir şekilde www.ashleyjoy.com.tr sitesinden inceleyebilirsiniz.

Fiyatı: 139.95 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir