Ashley Joy’dan el ve ayak bakımı için yeni bir ürün

Manikür & Pedikür Peeling

Ashley Joy, bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü, yüzde 100 yerli üretim bakım ürünlerine bir yenisini ekledi. Yeni Manikür & Pedikür Peeling, doğaya saygılı duruşu ile fark yaratıyor.

İçeriğinde yer alan Jojoba yağı, el ve ayaklardaki tırnak etlerinin en hızlı ve en kolay şekilde yumuşamasını sağlıyor. Tuz özü ise el ve ayaktaki cildi ölü derilerden arındırıyor. Kayısı ve susam yağı elleri ve ayakları derinlemesine nemlendiriyor. Cildi güçlendirerek, sağlıklı bir ışıltı katıyor. Formülü sayesinde ojeden sararan tırnakları da beyazlatıyor.

Ürünün kullanımı da oldukça pratik; önce yağ özlerini ve mineral tuzlarını iyice karıştırın. El veya ayağa yetecek miktardan ürünü alarak 1 dakika boyunca masaj yaparak uygulayın. Tüm cilde yedirin. 1 dakikanın sonunda suyla durulayın.

Ashley Joy Manikür & Pedikür Peeling ürününü kullandıktan sonra tırnak fırçası ile tırnaklarınızı ve tırnak etlerinizi fırçaladığınızda, üzerine de yenileyici el kremini uyguladığınızda çok daha etkili bir bakım elde edeceksiniz.

Fiyatı: 129. 90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir