URBAN Care’in bakım maskeleriyle saçlar sonbahara hazır

SOS bakım maskeleriyle çözüm sunuyor

Yeni nesil saç bakım markası URBAN Care; vegan, parabensiz ve silikonsuz formülü ile yaz boyu deniz, güneş ve kum sonrası yıpranan saçlara yoğun bakım sunuyor.

S.O.S. bakım maskeleri arasında Argan Oil & Keratin, Intense Keratin, Pure Coconut & Aloe Vera, Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter ve Hyaluronic Acid & Collagen var.

Argan Oil & Keratin SOS Bakım Maskesi

Kolay kırılan ve yıpranan saçlar için… Yumuşak ve kremsi dokusu ile saçlardaki elektriklenmeyi azaltarak saçın kolay şekil almasına yardımcı oluyor. Özel formülü ile saç teline etki ederek saçı pürüzsüzleştiriyor. Saç kırılmalarının azalmasına yardımcı olurken; yoğun yumuşaklık ve parlaklık sağlıyor.

Intense Keratin SOS Bakım Maskesi

Aşırı yıpranan, kuru, mat ve cansız saçlar için… Cansız saçların daha pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlıyor. Pürüzsüzleştirici etkisi sayesinde kökten uca sağlıkla parlayan, hacimli ve güçlü saçlara sahip olmanızı destekliyor. İçerdiği bitkisel keratin sayesinde ise saçın yeniden yapılanmasına yardımcı oluyor. Yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği sağlıyor. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık ve kolay tarama sağlıyor.

Pure Coconut & Aloe Vera

Boyalı, röfleli ve yıpranan saçlar için… Özel formülü ile saç renginin korunmasına, kalıcılığını artırmaya ve parlaklık kazanmasına yardımcı oluyor. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık ve kolay tarama sağlıyor. Yumuşak ve kremsi dokusu ile saçlardaki elektriklenmeyi azaltarak saçın kolay şekil almasına yardımcı oluyor. UV filtresi içererek güneşe karşı koruma sağlıyor.

Hyaluronic Acid & Collagen

Ekstra dolgunlaştırıcı & nemlendirici, sağlıklı uzamaya yardımcı banyo öncesi saç bakım maskesi, kuru ve yavaş uzayan, cansız saçlar için geliştirilmiş formülü ile kuru ve nemsiz saçları neme doyurarak daha hacimli, ekstra dolgun görünüm sağlıyor. Saç elastikiyetini artırarak kırılmaları önlüyor. Saçları kökten uca besleyerek saçların daha kalın ve güçlü görünmesini sağlıyor. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık veriyor.

Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter

Yüksek antioksidanlar, A ve C vitaminleri yönünden zengin yoğun besleyici formülü ile saçları nemlendirerek yumuşaklık veriyor. Buklelerin onarılmasını sağlarken elektriklenme ve kabarmayı önlüyor. Saçta nemi hapsederek kabaran ve elektriklenen saçları kontrol altına alıp mükemmel bukleler sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir